خرید زودپز برقی تفال
قیمت اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ مرغوب
قیمت انواع پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
بازيابي اكانت اينستاگرام
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :rozrang
تاريخ: 1397/4/25  ساعت: ۰۶

ممكن است گاهي اكانت اينستاگرام خود را به دليل فراموش كردن رمز اينستاگرام ، هك شدن اكانت اينستاگرام ، ريپورت شدن در اينستاگرام و ... از دست بدهيد . يكي از دلايل عمده در اين زمينه هك شدن اكانت اينستاگرام است اين مسئلهبه دليل سهل انگاري صاحب اكانت اتفاق مي افتد زيرا شبكه هاي اجتماعي به آساني قابل هك شدن نيستند و اين امر بيشتر به دليل سادگي مالكان حساب ها و كم اطلاعي آن ها از نگهداري اكانتشان اتفاق مي افتد . به عنوان مثال بسياري از كاربران شماره موبايل يا شماره شناسنامه خود را به عنوان رمز براي اينستاگرام خود انتخاب مي كنند و از آن جايي كه اين رمز به آساني قابل حدس زدن است هكرها به راحتي مي توانند اقدام به هك كردن اكانت اين اشخاص نمايند . به نقل از رايانه كمك اينترنت كمك در صورتي كه اكانت شما هك شده باشد با دو روش مي توانيد بازيابي اكانت اينستاگرام خود را انجام دهيد . روش اول بازيابي اكانت اينستاگرام بدون رمز است كه اين روش براي افرادي است كه رمز عبور خود را فراموش كرده اند . در اين روش بايد از طريق ايميل اقدام كنيد . براي اين منظور وارد سايت اينستاگرامشده و سپس بر روي گزينه ?Forgot كليك كنيد . سپس نام كاربري و يا ايميل متصل به حساب كاربري اينستاگرام خود را وارد كرده و روي دكمه Reset password كليك كنيد . در اين مرحله در صورتي كه ايميل خود را به درستي وارد كرده باشيد و هكر آن را تغيير نداده باشد يك لينك فعالسازي پسورد جديد به ايميل تان ارسال مي شود . اكنون در صورتي كه هكر بخواهد ايميل اكانت شما را تغيير دهد به محض انجام اين كار اين مسئله از طريق ايميل به شما اطلاع رساني مي شود . در اين مرحله شما بايد روي Please secure your account كليك كنيد و يك رمز جديد انتخاب كنيد تا از دسترسي هكر به حساب خود جلوگيري نماييد . روش دوم از طريق خود اپلكيشن اينستاگرام است كه براي مشاهده مراحل اين روش مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :

www.internetkomak.com/a/v/آموزش-بازيابي-اكانت-اينستاگراميكي ديگر از دلايل از دست رفتن اينستاگرام حذف اكانت اينستاگرام است . ممكن است بعد از حذف اكانت خود پشيمان شده و بخواهيد اكانت خود را بازگردانيد . البته اين امر در صورتي قابل اجرا است كه شما حذف موقت انجام داده باشيد . براي بازيابي اكانت اينستاگرام خود مي توانيد از طريق وب سايت اينستاگرام يا اپلكيشن آن اقدام كنيد . براي بازيابي اكانت اينستاگرام بدون ايميل در صورتي كه اينستاگرام به شما اجازه لاگين كردن را نداد روي گزينه Forgot your login details كليك كنيد . به اين ترتيب رمز عبور جديدي به شماره اي كه هنگام ثبت نام وارد كرده ايد ارسال مي شود در صورتي كه ايميل وارد كرده باشيد به ايميل شما ازسال مي شود . در مرحله بعد اينستاگرام از شما درخواست ريست كردن پسورد را خواهد داد و به اين ترتيب مي توانيد اكانت حذف شده خود را بازگردانيد .

:
برچسب‌ها:

نويسنده :rozrang
تاريخ: 1397/3/20  ساعت: ۱۲

هك شدن اكانت و فراموش كردن رمز اينستاگرام دو دليل از دست رفتن حساب كاربري اينستاگرام شما است . هك شدن و از دست رفتن شبكه هاي اجتماعي به علت سهل انگاري صاحبان حساب ها اتفاق مي افتد . شبكه هاي اجتماعي به خودي خود و به آساني قادر به هك شدن نيستند بلكه سوءاستفاده كنندگان ، با استفاده از سادگي مالكان حساب ها و بي اطلاعي آنها از نحوه نگهداري از اكانت خود ، مي توانند اينستاگرام افراد مختلف را هك كرده و از آن سوء استفاده كنند . به نقل از هيواتك براي بازيابي اكانت اينستاگرام مي توانيد از دو طريق اقدام كنيد . يكي از طريق ايميل و ديگري از طريق سايت ، در صورتي كه شما براي اينستاگرام خود ايميل معرفي نكرده باشيد و ثبت نام اينستاگرام را از طريق شماره تلفن انجام داده باشيد مي توانيد از روش دوم استفاده كنيد . در صورتي كه مي خواهيد مرحله به مرحله اين دو روش را بياموزيد و بازيابي اكانت اينستا را انجام دهيد . به لينك زير مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/146/چگونه-اكانت-اينستاگرام-خود-را-بازگردانيم.html

 


:
برچسب‌ها:

نويسنده :rozrang
تاريخ: 1397/3/13  ساعت: ۰۶

بعد از مسدود شدن تلگرام و كند شدن اينستاگرام يكي از دغدغه هاي اصلي مردم اين است كه ممكن است اينستاگرام هم مسدود شود . به همين دليل است كه همه ي كاربران اينستاگرام مي خواهند راه هاي حذف اكانت اينستاگرام را قبل از مسدود شدن آن بدانند.

به نقل از رايانه كمك تلفني هيواتك مي توان به راحتي ديليت اكانت اينستاگرام را انجام داد . همانطور كه مي دانيد حذف اكانت اينستاگرام به دو شكل قابل اجرا است . حذف بصورت موقت و ديگري حذف به صورت دائم كه مي توانيد بسته به شرايط خود يكي از آنها را انتخاب كنيد كه معمولا افراد حذف به صورت دائم را انتخاب مي كنند .

براي انجام ديليت اكانت اينستاگرام شما بايد رمز عبور و نام كاربري خود را بدانيد . اگر رمز عبور يا شماره كاربري خود را فراموش كرده ايد در صورت وارد كردن ايميل يا شماره تلفن خود مي توانيد براي بازيابي اكانت اينستاگرام خود از آن ها استفاده كنيد و بعد از آن به حذف اكانت اينستاگرام خود بپردازيد .

ساير موارد در اين خصوص را نيز سامانه مشاوره هيواتك (رفع مشكلات رايانه اي و رفع مشكلات موبايل) به صورت بسيار مفيد در لينك زير توضيح داده است:

http://www.heyvatech.com/web/articles/view/124/ديليت-اكانت-اينستاگرام.html

:
برچسب‌ها:

[ ]