تور آنتالیا
دریافت ویزای تایوان
خدمات وی اف اس
قیمت تور کانادا
تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
rozrang
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ramin
تاريخ: ۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۳۶:۲۸

شايد براي شما هم پيش آمده باشد كه پس از دريافت قبض موبايل تان ، استعلام بدهي و ... متوجه هزينه هايي شده باشيد كه ندانيد چيست و به چه دليل بايد آنها را پرداخت كنيد ، يكي از  هزينه هاي خدمات مبتني بر محتوا است ، اين هزينه همان سرويس هايي است كه ضمن دريافت پيامك هاي پولي به قبض تلفن همراه شما افزوده يا از شارژ كم مي كند.ما در اين پست به بيان راه حل حذف اس ام اس هاي پولي خواهيم پرداخت.

پيامك هاي پولي ارزش افزوده (مبتني بر محتوا) چيست ؟

پيامك هاي پولي نتيجه سرويس خدمات مبتني بر محتواست كه ضمن دريافت هزينه اقدام به ارسال پيامك به مشتريان مي كنند كه امروزه متاسفانه بخاطر ناآگاهي كاربران ، بسياري از مراكز و شركت ها از اين سرويس براي اهداف سواستفاده گرايانه استفاده مي كنند و پرداخت هزينه هاي زيادي را به شما تحميل مي كنند. البته در نظر داشته باشيد ضمن عضويت شما در اين سرويس ها اين پيامك ها براي شما ارسال مي شود. مثلا به شما وعده شركت در قرعه كشي و برنده شدن مي دهند يا از شما مي خواهند كه با شركت در نظر سنجي به شما شارژ رايگان ارائه مي كنند و ... عموما هم راهي براي غير فعال سازي به شما نمي دهند كه عضويت شما در اين سرويس ها به آساني لغو نشود.

جهت غير فعال سازي پيامك هاي پولي ارزش افزوده و اطلاع از كد حذف اس ام اس هاي پولي به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1001/حذف-اس-ام-اس-هاي-پولي-خدمات-مبتني-بر-محتوا.html

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۳۴:۳۳

دريافت پيامك هاي تبليغاتي شركت در مسابقه ، دريافت تخفيف ضمن خريد از فروشگاه ، اپراتورهاي تلفن همراه ، سايت هاي فروش اينترنتي كالا و ... كه در مجموع تحت عنوان پيامك هاي تبليغاتي مي شناسيم ، براي همه افراد ناخوشايند و كلافه كننده است ، از اين رو بيشتر كاربران تلفن همراه تمايل به حذف پيامك تبليغاتي دارند. خيلي از پيامك هاي ارسال شده ، هم حاوي مطالب غير واقعي و جعلي هستند كه استناد به آنها جز دردسر چيزي به همراه نخواهد داشت ، از اين رو حذف پيامك تبليغاتي راه خوبي براي جلوگيري از هرگونه سواستفاده و ضرر است.

حذف پيامك تبليغاتي همراه اول

همانطور كه در قسمت مقدمه به آن اشاره شد ، دريافت پيامك هاي تبليغاتي موضوعي است كه امروزه بيشتر كاربران اپراتورهاي رايج تلفن همراه در ايران با آن مواجه هستند ، حال در اين قسمت مي خواهيم در خصوص حذف پيامك تبليغاتي همراه اول اطلاعاتي را در اختيار شما قرار دهيم. كاربران اپراتور همراه اول مي توانند به يكي از روش هاي زير اقدام نمايند :

1.عدد «1» را به شماره 8999 ارسال كنند.

2. كد دستوري #8999* را شماره گيري كنند.

3. با مركز اطلاع رساني 9991 تماس گرفته و درخواست "حذف پيامك تبليغاتي " بدهند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص غيرفعال سازي پيامك تبليغاتي به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/998/آموزش-غيرفعال-سازي-پيامك-تبليغاتي.html

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۳۳:۳۴

اين روزها خيلي از افراد به دنبال استفاده از تلفن هاي همراه آيفون هستند زيرا استفاده از امكانات فوق العاده اي كه براي مشتريان به همراه دارد ، خيلي از افراد را تشويق مي كند كه گران بودن اين محصول را به جان خريده و به اصلاح دل را به دريا زده و اين دستگاه ها را خريداري كنند. اگر شما هم جز افرادي هستيد كه قصد خريد آيفون را داريد يا به تازگي خريداري كرده ايد ، شايد برايتان جاي سوال باشد كه معايب اپل چيست ؟ البته شايد هم از مشكلات و محدويت هاي آيفون در ايران مطع هستيد ، ما نيز در اين پست مي خواهيم به بيان مشكلات اپل بپردازيم.

علاوه بر مواردي كه در قسمت قبلي به آن اشاره شد و تعدادي از آنها جز محدوديت هاي آيفون در ايران به شمار مي آيد ، از جمله ساخت اپل آيدي ، معايب ديگري هم در ايران دارد از جمله :

خريد نرم افزار

در قسمت قبلي گفتيم كه براي خريد حتما بايد حساب كاربري با آدرس كشوري غير از ايران را داشته باشيد كه اين يكي از مشكلات ايفون در ايران است ، علاوه بر اين بايد بدانيد كه آپديت برنامه هاي رايگان هم در ايران امكان پذير نيست و از طرفي پول كشور ايران را نيز قبول نمي كند و در كل براي اينكه نرم افزاري را به صورت رايگان يا غير رايگان بخواهيد از اپ استور بگيريد بايد كلي دردسر را تحمل كرده و ترفندهايي را به كار ببريد كه متوجه ايراني بودن شما نشود!

تاييد دو مرحله اي

همانطور كه مي دانيد يكي از راه هاي افزايش امنيت ، استفاده از تاييد دو مرحله اي است كه آن هم نياز به يك شماره تلفن معتبر دارد و باز برميگرديم به تحريم ايران و در دسترس نداشتن يك شماره تلفن معتبر خارجي!

محدوديت در دانلود اپليكيشن

برخي از كاربران ايراني ، به دليل تحريم ها با مشكلاتي هنگام دانلود اپليكشن مواجه مي شوند كه در اين شرايط مجبور به استفاده از نرم افزارهاي تغيير IP هستند ، براي حل مشكلات دانلود از اپ استور مقاله هاي مشكل دانلود از اپ استور و مشكل عدم اتصال به اپ استور را مطالعه فرماييد.

عدم ارائه خدمات پس از فروش و گارانتي در ايران

يكي ديگر از محدوديت هاي اپل در ايران  اين است كه خدمات پس از فروش ارائه نمي كند و در صورت خراب شدن و بروز هر گونه مشكل يا بايد دستگاه را به شركت هاي ارائه دهنده خدمات گارانتي در ايران بدهيد يا اينكه به دستگاه را به كشور ديگري ارسال كنيد تا بتوانيد از خدمات گارانتي اپل استفاده كنيد و در نظر داشته باشيد كه در كل خاورميانه تنها كشور امارات ارائه دهنده خدمات گارانتي اپل است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص ساير معايب اپل به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

 www.heyvatech.com/web/articles/view/991/آشنايي-با-مشكلات-و-محدوديت-هاي-آيفون-در-ايران.html

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۷:۲۷

امروزه كمتر كسي را مي توان يافت كه در فضاي مجازي و شبكه هاي اجتماعي حضور نداشته باشد ، يكي از مشكلاتي كه كاربران هنگام استفاده از نرم افزار پيام رسان تلگرام دارند ، خطاي نصب تلگرام است و افراد زيادي در ارتباط با با كارشناسان مشاوره در خصوص مشكلات و ايرادهاي نصب تلگرام سوالاتي را مطرح كرده اند و درخواست حل آنها را داشتند . برخي از افراد هم كاربراني بودند كه قبلا اكانت را داشتند و بعد از ديليت اكانت تلگرام ، حال دوباره مي خواهند اكانت را بسازند ولي با پيغام هاي خطا مواجه مي شوند.

دلايل نصب نشدن تلگرام

همانطور كه در قسمت مقدمه به آن اشاره شد ، يكي از مواردي كه ممكن است براي هر كاربري پيش بيايد اين است كه با خطاهاي نصب تلگرام مواجه شود. حال اين سوال پيش مي آيد كه دلايل نصب نشدن تلگرام چيست؟ 

در پاسخ به اين سوال بايد بگوييم كه گاهي اوقات بخاطر خارج شدن از ريپورت تلگرام مجبور به ديليت اكانت تلگرام و نصب مجدد اكانت مي شويم.

گاهي هم ممكن است براي فعال سازي اكانت و دريافت پيغام خطا چندين بار تلاش كنيم و درنتيجه پيغام  Too Many Attempt كه بيانگر نوعي مشكل در ورود به تلگرام است را دريافت كنيم.

 برخي از كاربران هم خطاي  Flood Phone Number را دريافت كرده اند كه در ادامه مي خواهيم به توضيح هر كدام از اين خطاهاي نصب تلگرام و بيان راه حل آنها بپردازيم.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص ايراد نصب تلگرام به سايت رفع مشكلات رايانه و موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/994/دلايل-خطاي-نصب-تلگرام.html

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۲:۴۷

اينستاگرام يك نرم افزار محبوب و پرطرفدار است كه امروزه كاربران زيادي از طريق آن پست ها و استوري هايي از خود و خانواده شان به اشتراك مي گذارند و به نوعي ديگران را در لحظات خود شريك مي كنند. حتما مي دانيد كه استوري يكي از قابليت هاي جذاب و جالب اينستاگرام است كه معمولا در هر بار آپديت اينستاگرام قابليت هاي جديدتري هم به آن اضافه شده و به شما كمك مي كند تا استوري هايي هيجان انگيزتر ايجاد كنيد. يكي از سوالات كاربران آيفون اين است كه چگونه مي توان دانلود استوري اينستاگرام iOS را انجام داد؟ آيا ذخيره استوري در آيفون امكان پذير است يا خير؟

 

آيا امكان ذخيره استوري اينستاگرام در آيفون وجود دارد ؟

در پاسخ به سوال كاربراني كه مي پرسند ذخيره استوري در آيفون امكان پذير است يا خير؟ بايد بگوييم كه اين كار از طريق خود نرم افزار اينستاگرام به دليل مسائل امنيتي و حفظ حقوق كاربران امكان پذير نيست ، اما با وجود نرم افزارهاي جانبي و دانلود برنامه ذخيره استوري اينستاگرام براي ايفون مي توانيد به راحتي اين كار را انجام دهيد . فقط در نظر داشته باشيد كه استوري ها 24 ساعت روي پروفايل شخص مورد نظر شماست و بايد هر چه سريعتر براي دانلود آن اقدام كنيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص برنامه دانلود استوري در  آيفون به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/990/آموزش-ذخيره-استوري-در-آيفون.html

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۱۲:۴۴

اگر از سيستم هاي كامپيوتري استفاده كرده باشيد حتما تا به حال با پيغام no signal مانيتور مواجه شده ايد. اين خطا بيشتر مواقع به دليل وجود ايراد در كابل اتصال كيس به مانيتور اتفاق مي افتد به همين دليل براي رفع اين مشكل پيشنهاد مي كنيم ابتدا كابل اتصال را بررسي كنيد تا قطعي يا پارگي نداشته باشد. در صورت برطرف نشدن مشكل از سالم بودن مانيتور خود اطمينان حاصل كنيد سپس درب كيس را باز كنيد و كارت گرافيك و رم را بررسي كنيد. آنها را از جايگاهشان خارج كرده و گرد غبارشان را پاك كنيد. سپس مجددا در جايگاهشان قرار دهيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و اطلاع از اينكه معني پيغام no signal چيست به وبسايت سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك مراجعه كنيد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/988/آموزش-حل-مشكل-no-signal-مانيتور.html
موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۱۲:۰۸

بسياري از كاربران پس از حذف اينستاگرام و يا ريست فكتوري كردن گوشي نمي توانند مجددا اين برنامه را نصب كنند و با پيغام خطا مواجه مي شوند. يكي از اين خطاهاي نصب اينستاگرام ارور 24- مي باشد . در هنگام مواجه شدن با اين ارور ابتدا گوشي خود را ريستارت كنيد . سپس تاريخ و ساعت گوشي را تنظيم كرده و مطمئن شويد گوشي شما حد اقل 1 گيگ فضاي خالي براي نصب برنامه داشته باشد. در صورت برطرف نشن مشكل مي توانيد كش و ديتاي گوگل پلي و دانلود منيجر را پاك كنيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص نصب نشدن اينستاگرام به وبسايت مشكلات موبايل هيواتك مراجعه كنيد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/997/معرفي-خطاهاي-نصب-اينستاگرام.html

 

 

 

 

 


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۰۹:۲۸

در گذشته ابلاغيه هاي پرونده هاي قضايي توسط نيرو انساني ارسال مي شد اما امروزه با راه اندازي سامانه ثنا افراد به آساني مي توانند وارد سامانه ابلاغ الكترونيك قضايي شوند و به صورت آنلاين براي دريافت ابلاغيه و آراي پرونده هاي قضايي خود اقدام كنند. اگر پيامكي مبني بر مشاهده ابلاغيه جديد براي شما ارسال شده باشد مي توانيد به ادرس eblagh.adliran.ir مراجعه كنيد و پس از وارد كردن اطلاعات خواسته شده ، تمامي ابلاغيه هاي خود را مشاهده كنيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و آشنايي با نحوه فهميدن موضوع ابلاغيه به وبسايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه كنيد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/985/نحوه-دريافت-ابلاغيه.html

 

 

 

 

 


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۵۴:۵۴

احتمالا شما هم بارها به اين فكر افتاده ايد كه براي حفظ امنيت اطلاعات ذخيره شده در موبايل خود روي گالري و ساير برنامه هاي گوشي رمز بگذاريد. اين كار باعث مي شود حتي اگر افراد متفرقه به گوشي شما دسترسي پيدا كنند نتوانند تصاوير گالري شما را ببيند و اپليكيشن هايي مثل اينستاگرام را باز كنند. براي رمز گذاشتن روي گالري آيفون مي توانيد از برنامه  Pic Safe استفاده كنيد. اين اپليكيشن به شما امكان مي دهد چندين آلبوم بسازيد و آنها را با رمز يا پترن رمزگذاري كنيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و دانلود نرم افزار قفل برنامه ايفون به وبسايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه كنيد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/986/آموزش-قفل-كردن-برنامه-ها-در-آيفون.html

 


 

 

 


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۵۴:۰۴

استفاده از رمز يكبار مصرف بانك يكي از روش هايي است كه مي تواند امنيت حساب شما را تا اندازه ي زيادي بالا ببرد. در اين روش شما هنگام انجام تراكنش هاي بانكي بايد به جاي رمز دوم از اين رمز يكبار مصرف استفاده كنيد. اين رمز تنها يك بار قابل استفاده است و پس از مدتي باطل مي شود. روش دريافت رمز يكبار مصرف در بانك هاي مختلف با هم تفاوت دارد براي مثال شما مي توانيد براي دريافت رمز يكبار مصرف بانك ملي از اپليكيشن 60  استفاده كنيد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت رفع مشكلات اينترنت هيواتك مراجعه كنيد.

 

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/992/آشنايي-با-رمز-يكبار-مصرف-بانك-و-نحوه-دريافت-آن-از-بانك-هاي-مختلف.html

 

  

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ]