تور آنتالیا
دریافت ویزای تایوان
خدمات وی اف اس
قیمت تور کانادا
تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
rozrang
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت: ۰۵:۴۴:۳۹

ممكن است عبارت شناسه قضايي ثنا را جديدا يا بارها و بارها شنيده باشيد ولي ندانيد كه منظور از اين شناسه قضايي چيست ؟ همچنين ممكن است در مورد دريافت وام با كمك اين شناسه نيز اطلاعاتي داشته باشيد يا به دنبال كسب اطلاعات در خصوص ثبت نام در سامانه ثنا براي وام باشيد. جاي هيچ نگراني اي نيست ، ما در اين پست در خصوص چگونگي دريافت وام با كمك شناسه قضايي ثنا اطلاعات مفيدي در اختيارتان قرار خواهيم داد.

معرفي شناسه قضايي ثنا

در مقاله مراحل ثبت نام ثنا ، روش ثبت نام در اين سامانه را به طور كامل توضيح داديم و گفتيم كه ثبت نام دو مرحله دارد :

1.ثبت نام اوليه كه توسط اشخاص حقيقي يا حقوقي انجام مي شود. اگر سوالي در خصوص ثبت ثنا داريد ، مقاله ثبت ثنا دادگستري راهنماي خوبي براي شما خواهد بود. كساني كه دسترسي به اينترنت و گوشي تلفن هوشمند ندارند مي توانند به دفاتر خدمات الكترونيك قضايي يا حوزه دادگسترس مراجعه فرمايند.

2. احراز هويت و بررسي اطلاعات

پس از انجام ثبت نام شما بايد به يكي از دفاتر خدمات الكترونيك قضايي مراجعه كنيد و مراحل احراز هويت را نيز تكميل كنيد. در اين دفاتر ، از شخص متقاضي اطلاعات تكميلي ، نظير اثر انگشت و امضا از شخص دريافت شده و ثبت نام تكميلي انجام مي شود و شناسه قضايي شما ارائه مي شود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص شناسه قضايي ثنا به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1045/ثبت-نام-در-سامانه-ثنا-براي-وام.html

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت: ۰۵:۴۳:۱۱

در مقاله سايت عدل ايران و ساير مقالات در خصوص اينكه براي ثبت شكايت و طرح دعوا از طريق سايت بايد در سامانه ثنا يا عدل ايران ثبت نام كنيد به طور مفصل توضيح داده ايم.حال ممكن است افراد با مراحل ثبت نام ثنا ، آشنايي نداشته باشند ، يا داراي امكانات كافي براي ثبت ثنا نباشند و نياز به كمك داشته باشند. از اين رو ما در اين پست مي خواهيم مراحل ثبت نام ثنا را براي شما به طور كامل توضيح دهيم تا پس از مطالعه اين پست به راحتي بتوانيد ثبت ثنا را انجام دهيد.

همانطور كه مي دانيد براي انجام امور مختلف هرچند ساده مانند خريد اينترنتي ، انجام سفارشات و ... از طريق وب سايت نياز به ثبت اطلاعات عمومي هست ، حال در نظر بگيريد كه شما مي خواهيد كار مهمي مانند ثبت شكايت اينترنتي را انجام دهيد و به طبع آن مي خواهيد از آخرين وضعيت شكايت و پرونده خود مطلع شويد و نتايج را مشاهده كنيد . چگونه بدون ثبت اطلاعات اين كار مي تواند امكان پذير باشد؟ پس حتما بايد اطلاعات مربوط به شاكي و شخص متهم ثبت شود ، نوع شكايت و موضوع آن به طور دقيق ثبت شود تا يك پرونده تشكيل شده و قابل بررسي باشد و در جريان بيفتد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص سايت عدل ايران به سايت رفع مشكلات رايانه هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1044/ثبت-ثنا-دادگستري-چيست؟.html

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت: ۰۵:۴۱:۴۰

اينستاگرام شبكه اجتماعي محبوب و پر طرفدار هم ميتواند مانند ساير نرم افزارها در مواقعي دچار مشكل بشود ، در مقالات مختلفي به مشكل هاي اين نرم افزار و روش هاي رفع آن پرداخته ايم. حال يكي از مشكلاتي كه كاربران مختلف مطرح كرده اند اين است كه علت ديده نشدن پست ها در اينستاگرام چيست ؟ چرا پست هاي ما مثل قبل بارگذاري نمي شود ؟ چه راهي براي حل مشكل عدم نمايش پست هاي جديد اينستاگرام چيست؟

دلايل نشان ندادن پست هاي جديد در اينستاگرام

گذاشتن پست در اينستاگرام يكي از كارهاي است كه روزانه افراد و كاربران اين شبكه اجتماعي است. علي الخصوص كاربراني كه به قصد كسب و كار و تجارت اقدام به ساخت پيج و فعاليت مي كنند از اين رو ارسال شدن پست ها اهميت ويژه اي دارد و به دنبال رفع اين مشكل هستند ، در اين بخش از مقاله مي خواهيم دلايل عدم نمايش پست هاي جديد اينستاگرام را بيان كنيم:

1. رفرش نشدن اينستاگرام

معمولا كاربران اينستاگرام مي دانند كه براي استفاده از آن بايد از اينترنت مناسبي استفاده كنند زيرا در غير اين صورت با مشكل رفرش نشدن اينستاگرام مواجه مي شوند و خطاي couldn’t refresh را در اينستاگرام مشاهده مي كنند. لذا در اين شرايط ديگر پست نمايش داده نمي شود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص عدم نمايش پست هاي اينستاگرام به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1041/دلايل-نشان-ندادن-پست-ها-در-اينستاگرام-چيست-؟.html

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت: ۰۵:۳۹:۰۴

شايد براي شما هم مانند ساير كاربران ويندوز 10 ، پيش آمده باشد كه قصد مشاهده تصوير يا تصاويري را داشته باشيد ولي با مشكل نمايش ندادن عكس در ويندوز 10 مواجه شويد. اكثر افراد در اين مواقع ممكن است دوباره سعي در باز كردن عكس هاي مورد نظرشان كنند ، يا يكبار فولدر تصاوير را بسته و دوباره باز كنند ، اما موفق به حل مشكل عدم نمايش عكس در ويندوز 10 نشوند. از اين رو ما در اين پست ميخواهيم در خصوص علت نمايش ندادن عكس در ويندوز 10 و راه حل هاي آن اطلاعات مفيدي در اختيار شما قرار دهيم.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص علت هاي نمايش ندادن عكس ها در ويندوز 10 و راه حل هاي آن به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/989/آموزش-حل-مشكل-نشان-ندادن-عكس-در-ويندوز-10.html

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت: ۰۷:۱۹:۳۳

فلش كردن به چه معناست ؟

عبارت فلش كردن را بارها و بارها ممكن است شنيده باشيم ولي ندانيم كه دقيقا به چه معناست و در چه شرايطي به كار مي آيد؟ از آنجايي كه گوشي هاي سامسونگ كاربران زيادي دارد مي خواهيم در اين مقاله در خصوص فلش گوشي سامسونگ آموزش هاي لازم را بدهيم. ابتدا مي خواهيم عبارت فلش كردن را معنا كنيم :

 

با يك مثال ساده توضيحات را بيان خواهم كرد. در نظر بگيريد يك سيستم كامپيوتري دچار مشكل شده است ، شما براي حل كردن مشكل آن راه هاي مختلف و تمام جوانب را بررسي مي كنيد ، گاهي اوقات ممكن است با يك ري استارت ساده سيستم آماده به كار و مشكل رفع شود اما گاهي اوقات مشكل حاد تر از اين حرف هاست و بايد ويندوز عوض شود. فلش كردن گوشي سامسونگ يا هر گوشي ديگر هم به معناي تعويض سيستم عامل آن است كه در واقع هميشه لازم نيست و انجام دادن صحيح آن هم نه تنها ضرري براي تلفن همراه ندارد ، بلكه مي تواند بسيار سودبخش هم باشد و ما را از انجام يك هزينه گزاف نجات دهد. اما در نظر داشته باشيد كه فلش كردن آخرين راه حل است و نبايد براي هر مشكلي اين كار انجام شود و انجام اشتباه آن يا استفاده از رام ناسازگار باعث بروز مشكلات جدي تري در گوشي تلفن همراه شما مي شود. اما به طور كلي فلش كردن علاوه بر رفع مشكل باعث ارتقاي سيستم عامل دستگاه هم مي شود كه اين نيز خود مزيت مهمي به شمار مي آيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص فلش گوشي سامسونگ به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1036/آموزش-فلش-گوشي-سامسونگ.html

 

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت: ۰۷:۱۸:۲۶

تلگرام ، پيام رسان محبوب ما ايراني ها كه روزانه افراد از طريق اين برنامه به ارسال و دريافت اخبار ، تبليغات ، مطالب آموزنده و جالب ، تبريك و تسليت و ... در قالب پيام هاي صوتي ، تصويري ، متن ، استيكر و ... مي پردازند. حال ممكن است در اين بين افرادي بخواهند براي مدتي از اكانت شان استفاده نكنند و در اصلاح عمليات دي اكتيو موقت تلگرام را انجام دهند ، اين افراد قصد پاك كردن دائمي اكانت را ندارند و مي خواهند بعدها دوباره از اكانت شان استفاده كنند اما در حال حاضر تمايل به استفاده از اين برنامه ندارند و مي خواهند از طريقي خروج موقت از تلگرام داشته باشند. حال سوال اينجاست دي اكتيو اكانت تلگرام امكان پذير است يا خير؟ آيا با انجام اين كار مشكلي براي اكانت پيش مي آيد يا خير؟ چه مدت اكانت غير فعال مي ماند و ... پاسخ سوالات شما در پست امروز است ، آن را مطالعه فرماييد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص غير فعال كردن موقت تلگرام به سايت رفع مشكلات رايانه و موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1033/آموزش-غيرفعال-كردن-موقت-تلگرام.html

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت: ۰۷:۱۳:۱۳

اينستاگرام هم مانند ديگر شبكه هاي اجتماعي ، محبوب و مورد علاقه بسياري از افراد است ، تا حدي كه بعضي از افراد به آن وابستگي هم پيدا كرده و ساعات زيادي از شبانه روز را مشغول صرف وقت در اينستاگرام و صفحات مختلف هستند

چه مواقعي بايد اينستاگرام را دي اكتيو كنيم ؟

همانطور كه در قسمت مقدمه به آن اشاره شد ، افراد زيادي به اين نرم افزار و حضور در فضاي مجازي اينستاگرام وابستگي پيدا كرده اند ، از اين رو بايد براي كنترل اين عادت و در نتيجه كاهش هزينه هاي زماني و مالي ماانند صرفه جويي در وقت ، كاهش مصرف اينترنت و ... بايد به دنبال راه حل باشيم.

 

البته براي كنترل ميزان استفاده از اينستاگرام مي توان از قابليت هاي خود نرم افزار هم استفاده كرده كه در اين خصوص مقاله قابليت كنترل فعاليت در اينستاگرام راهنماي خوبي براي شما خواهد بود تا بتوانيد به ميزان چشمگيري استفاده از اينستاگرام را كنترل كنيد. اما برخي از افراد در نهايت تصميم ميگيرند و ما هم توصيه مي كنيم كه براي كاهش وابستگي اقدام به دي اكتيو كردن اينستاگرام نماييد. با اين روش ديگر اكانت شما براي ديگران نمايش داده نمي شود و مي توانيد مدتي با خيال راحت به روال عادي زندگي تان ادامه دهيد.

 

كاهش وابستگي و كنترل ميزان مصرف اينترنت يكي از دلايل استفاده از دي اكتيو اينستاگرام است ، اما ممكن است كاربران به دلايلي نظير مشغله كاري ، خسته شدن از محيط اينستاگرام يا دلايل شخصي ديگر تمايل به غير فعال كردن يا دي اكتيو كردن اينستاگرام پيدا كنند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص چگونگي دي اكتيو كردن اينستاگرام و ساير ويژگي هاي آن به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1035/راهنماي-دي-اكتيو-كردن-اينستاگرام.html

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت: ۰۷:۱۰:۵۰

همانطور كه قبلا هم بيان كرده ايم ، گوشي هاي تلفن همراه هم به دلايل مختلفي ممكن است دچار مشكلاتي نظير آلوده شده به ويروس ، هنگ كردن و كندي ، عدم اجراي صحيح برنامه ها ، باز نشدن منوهاي مختلف ، مشكل در تنظيمات و ... شود ، بعضي مواقع با يك ري استارت كردن ساده مشكل برطرف مي شود ولي گاهي اوقات نياز به ريست فكتوري است ، اگر با انجام كارهاي گفته شده باز هم مشكل وجود داشته باشد ، در نهايت مجبور به فلش كردن گوشي خواهيم بود.

اصطلاح فلش كردن به چه معني است ؟

فلش كردن گوشي هوآوي با كامپيوتر هم مانند گوشي هاي ديگر ، همان تغيير سيستم عامل است. برخي از كاربران طي تماس هاي تلفني با كارشناسان مشاوره در خصوص اينكه آيا فلش كردن گوشي هواوي با كامپيوتر ضرر دارد يا خير ؟ آيا مي توانيم خودمان عمليات فلش كردن را انجام دهيم يا خير ، هزينه فلش كردن چقدر است و ... سوالاتي را مطرح كرده اند.

 

پرسش : آيا فلش كردن گوشي هواوي ضرر دارد يا خير؟

پاسخ : خير ، همانطور كه يك سيستم كامپيوتري بعضي وقت ها نياز به تعويض سيستم دارد و براي حل مشكلات بايد ويندوز را عوض كنيم. در خصوص گوشي هاي تلفن همراه هم در صورتي كه فلش كردن گوشي هوآوي با كامپيوتر به درستي انجام شود و رام مناسب آن دانلود و نصب شود هيچ مشكلي پيش نمي آيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص فلش كردن گوشي هواوي به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1039/فلش-گوشي-هواوي-با-كامپيوتر.html

 

 


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۲۲:۲۸

شما مي توانيد براي خريد شارژ و يا انتقال وجه به جاي مراجعه به مراكز فروش و يا دستگاههاي خودپرداز از برنامه 7030 استفاده كنيد. با استفاده از اين اپليكيشن مي توانيد پول كارت به كارت كنيد ، شارژ بخريد ، قبض هاي خود را پرداخت كنيد و يا حتي براي خريد بليت اقدام كنيد. تفاوت اين برنامه با نرم افزار هاي مشابه در اين است كه 7030 به جاي دريافت كل سود حاصل از تراكنش ها 70 درصد آن را به كاربرانش اختصاص مي دهد. يعني شما مي توانيد با نصب برنامه 7030 هم از امكاناتي كه در اختيارتان قرار داده بهره ببريد و هم از آن به عنوان ابزاري براي درامد زايي استفاده كنيد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب طلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1030/برنامه-7030-و-ويژگي-هاي-آن.html

 


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۵۶:۳۶

برنامه حالت كودك سامسونگ يا Kids Mode در سامسونگ ، برنامه اي براي كودكان تا سن 7 سال مي باشد كه در آن يك محيط دوستانه با رنگ هاي شاد و روشن ، شخصيت هاي انيميشن و ... وجود دارد و دسترسي كودك شما را به ساير برنامه ها و فايل ها محدود مي كند. در ابن برنامه شما مي توانيد تعيين كنيد و تصميم بگيرد كودكتان با كدام برنامه و چه مدت از آنها استفاده كند و بيرون آمدن از اين برنامه نيازمند وارد كردن پين كد است و در نتيجه دسترسي آنها به شدت محدود مي شود و نمي توانند از برنامه هاي خود خارج شوند.

 

حالت كودك سامسونگ هم براي كودكان مفيد است و هم براي والدين. در خصوص فوايد آن براي والدين توضيحات لازم را ارائه داديم ، البته در كنار موارد گفته شده ، اين نكته را هم در نظر بگيريد كه حين كار و بازي با گوشي كودكان شما ديگر نمي توانند وارد محيط اينترنت ، فيس بوك ، شبكه هاي اجتماعي و ... شوند و از طرفي نياز نيست شما مداوم سر بزنيد و آنها را چك كنيد. زيرا خيالتان راحت است كه مشغول انجام چه كارهايي هستند.

 

گفتيم اين برنامه براي كودكان هم فايده دارد ، زيرا به اين ترتيب به كمك كمتري از جانب شما براي انجام بازي ها دارند و از طرفي خودشان همه چيز را در اين محيط كشف مي كنند كه اين موضوع براي كودكان به اندازه كافي جذاب و هيجان انگيز است. علاوه بر اين ، حالت كودك گوشي ، داراي برنامه هايي است كه مي توانند كودكان با آنها بازي كنند و چيزهاي جديدي ياد بگيرند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص حالت كودك گوشي به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1029/حالت-كودك-سامسونگ-چيست.html

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ]