خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
rozrang
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۰۴:۱۸

بعد از نوجواني يكي از دغدغه هاي ذهني افراد و خانواده ها نظام وظيفه يا همان سربازي است كه در صورت ادامه تحصيل ، معاف از خدمت ، به صورت موقت مي شوند اما بعد از اتمام درس بايد به سربازي بروند . در قدم اول براي ثبت نام در نظام وظيفه بايد به پليس 10+ برويد و بعد از خريد دفترچه يك برگه را دريافت كنيد كه اصطلاحا برگ سبز نام دارد در اين برگ سبز تاريخ اعزام و كد سخا شما وجود دارد . حالا اين سوال پيش مي آيد كه كد سخا چيست ؟ در واقع كد سخا مربوط به سامانه سخا نظام وظيفه است . اين سامانه براي درخواست تغيير تاريخ اعزام و مسائل مربوط به نظام وظيفه است . در سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك به طور كامل در خصوص استعلام اينترنتي نظام وظيفه و روش درخواست تمديد اعزام و تعجيل اعزام شرح داده شده است . براي مطالعه دقيق تر در اين خصوص مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد : 

موضوع:
برچسب‌ها: سامانه سخا نظام وظيفه،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۵۳:۰۹

مطمئنا كارت ملي هوشمند را ديده ايد . اين كارت قابليت هاي زيادي دارد . چرا كه علاوه بر شماره ملي شما ، اثر انگشت و اطلاعات شخصي شما را در خود جاي داده است . براي تغيير كارت ملي از كارت هاي معمولي به هوشمند دو روش وجود دارد . اولين روش رفتن به دفاتر پيشخوان دولت و درخواست حضوري است و ديگري به صورت غير حضوري است . برخي افراد براي تغيير كارت ملي از كارت هاي معمولي به هوشمند زمان كافي ندارند كه به مراكز مربوطه مراجعه كنند و ترجيه مي دهند به صورت غير حضوري ثبت نام كارت ملي هوشمند خود را انجام دهند . براي ثبت نام غير حضوري تعويض كارت ملي هوشمند به گفته سايت كمك تلفني به سوالات آي تي هيواتك بايد ابتدا به سايت ثبت احوال رفته و پس از ثبت نام در سايت نوبت گيري كارت ملي هوشمند خود را انجام دهيد .
براي انجام اين كار به طور دقيق مي توانيد از لينك زير استفاده كنيد : 

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۴۰:۴۵

 

تا به حال براي شما پيش آمده است كه نام كاربري و رمز عبور اينستاگرام خود را به طور دقيق و صحيح وارد كنيد اما با ارور مواجه شويد و به مشكل ورود به اينستاگرام برخورد كنيد ؟ در شرايط گفته شده خطاي ورود به اينستاگرام مي تواند مدل هاي مختلفي باشد مثلا خطاي عضويت در اينستاگرام ، خطاي ورود و ساخت اينستاگرام كه براي حل آن ها ، بسته به نوع خطا روش هاي مختلفي وجود دارد . در سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك به طور دقيق و مفصل روش هايي را براي رفع هر يك از خطا ها شرح داده شده است اما براي مطالعه دقيق تر در اين مورد و براي حل مشكل باز نشدن اينستاگرام خود مي توانيد لينك زير را بررسي كنيد :

 

 

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۲۹:۳۲

دولت براي كاهش شكاف طبقاتي و كمك به افراد كم توان در جامعه تصميم به اجراي طرح سهام عدالت گرفت . اما سوال اينجا است كه سهام عدالت چيست ؟ به نقل از رايانه كمك تلفني هيواتك سهام عدالت سهام شركت هاي دولتي مانند خودروسازي ، معادن ، فولاد و ... است كه در اختيار افراد كم توان قرار مي گيرد . 
همانطور كه گفتيم براي استفاده از سهام عدالت ابتدا بايد وارد سامانه سهام عدالت شويد و براي دريافت سهام عدالت شماره حساب سهام عدالت خود را وارد كنيد و براي پيگيري بيشتر در مورد سهام عدالت خود به لينك زير مراجعه كنيد :

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۲۱:۰۲
همانطور كه مي دانيد سامانه ثنا سامانه ابلاغ الترونيكي سايت قوه قضاييه براي پيگيري كار هاي قضايي و مشاهده ابلاغيه هاي دادگستري است . كه هر فرد براي پيگيري شكايت خود بايد در اين سامانه ثبت نام كند . من براي استفاده از سامانه ثنا اطلاعاتي در دست نداشتم تا اين كه از طريق رايانه كمك هيواتك توانستم نحوه ورود به سامانه ثنا و استفاده از آن را بياموزم .
براي استفاده از سايت ثنا ابتدا بايد در آن ثبت نام كنيد بعد از ثبت نام در اين سامانه براي ورود به آن ابتدا روي اين لينك كليك كنيد . در صفحه باز شده بايد كد ملي و پسوردي كه براي ثبت نام انتخاب كرده ايد را وارد كنيد توجه داشته باشيد كه اين رمز تنها 24 ساعت معتبر است و نمي توانيد مجددا بعد از 24 ساعت از آن استفاده كنيد . براي ورود مجدد بعد از 24 ساعت هنگام وارد كردن كدملي رمز جديد براي شماره موبايل شما ارسال خواهد شد .
همچنين روش استفاده از سامانه ثنا نيز در سايت هيواتك به طور مفصل شرح داده شده است كه از طريق لينك زير در دسترس است :


موضوع:
برچسب‌ها: سامانه ثنا،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۵۴:۵۰

 

حتما در كنار نام و خبر هايي كه در خصوص سهام عدالت شنيده ايد چيز هايي در مورد شماره شبا سهام عدالت نيز شنيده ايد . در واقع شماره شبا يك شماره 24 رقمي است كه براي دريافت آن بايد مراحلي را انجام دهيد كه من از طريق مشاوره تلفني هيواتك اطلاعاتي در اين مورد كسب كرده ام و مي خواهم آن ها را با شما به اشتراك بگذارم .
در خصوص دريافت شناسه شبا سهام عدالت و ثبت شماره حساب سهام عدالت در اين سايت به طور كامل و جامع اطلاعات بسيار مفيدي را قرار داده است كه شما مي توانيد براي استفاده از اين اطلاعات به لينك زير مراجعه كنيد :
بعد از اطلاع زمان واريز سهام عدالت هر فرد بايد در زمان اعلام شده وارد سامانه رسمي سهام عدالت شده و شماره شبا 24 رقمي خود را وارد كند و پس از ورود به صفحه خود ميزان سهام عدالت واريز شده را مشاهده كند . اين مقدار براي هر فرد متفاوت است و تنها براي افرادي كه به طور كامل سهام 1 ميليون توماني را دارند سود بيشتري واريز شده است .

 

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۳۶:۲۴

مطمئنا همه ي شما در مورد سهام عدالت شنيده ايد ، ممكن است براي شما اين سوال پيش بيايد كه پيگيري سهام عدالت از چه طريقي امكان پذير است ؟ و چگونه مي توان از وضعيت خود در سهام عدالت اطلاعات كسب كرد ؟ در اين خصوص براي من نيز سوالاتي ايجاد شده بود كه با كمي سرچ در سايت هيواتك پاسخ آن ها را پيدا كردم .

در اين سايت نحوه ورود به سامانه رسمي سهام عدالت و رهگيري سهام عدالت با كد ملي شرح داده شده است . همانطور كه مي دانيد براي واريز سهام عدالت بايد يك شماره حساب به سامانه سهام عدالت معرفي كنيد كه روش معرفي شماره حساب سهام عدالت نيز شرح داده شده است .

براي راهنماي مشاهده وضعيت سهام عدالت خود و سوالاتي كه در اين خصوص داريد مي توانيد از لينك زير كمك بگيريد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/147/نحوه-پيگيري-سهام-عدالت-با-كد-ملي-در-سامانه-رهگيري-سهام-عدالت.html


نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۱۳:۲۸

همه ي ما مي دانيم آخرين نسخه اي كه از ويندوز انتشار پيدا كرده است ويندوز 10 است كه طرفداران مخصوص خود را دارد . اما ويندوز 10 مشكلاتي نيز دارد . يكي از مشكلات آن آپديت هايي است كه با حجم بالا و زود به زود ارائه مي شود . همان طور كه مي دانيد اين آپديت ها علاوه بر وقت گير بودن حجم بسيار زيادي را مي گيرند و معمولا افراد از اين خصوصيت ويندوز 10 راضي نيستند .

به نقل از سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك سه روش براي بستن آپديت ويندوز 10 وجود دارد كه شما با استفاده هر يك از روش ها مي توانيد جلوي آپديت هاي متداوم ويندوز خود را بدون بروز مشكل و خللي در كار كرد ويندوز خود بگيريد . اين سامانه به طور مفصل و كامل هر سه روش را براي غير فعال كردن آپديت اتوماتيك ويندوز 10 شرح داده است .

ساير موارد در اين خصوص را نيز سامانه مشاوره هيواتك (رفع مشكلات رايانه اي و رفع مشكلات موبايل) به صورت بسيار مفيد در لينك زير توضيح داده است:

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/498/غير-فعال-كردن-آپديت-ويندوز-10.html


نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۶:۰۴

يكي از مشكلاتي كه امروزه كاربران آيفون با آن دست و پنجه نرم مي كنند وصل نشدن آيفون به اپ استور و مشاهده خطاي Cannot Connect to App Store است . اين مشكل باعث نگراني كاربران اپل شده است كه بايد بگوييم اصلا جاي نگراني نيست و به راحتي مي توانيد مشكل عدم اتصال به اپ استور را رفع كنيد . 

به نقل از مشاوره تلفني هيواتك به راحتي مي توان دليل وصل نشدن آيفون به اپ استور را مورد بررسي قرار داد و براي رفع خطاي Cannot Connect to App Store از روش هاي گفته شده استفاده كرد كه 5 روش را براي حل اين مشكل ارائه داده است . شما مي توانيد از روش اول به ترتيب شروع كنيد و در صورت حل نشدن مشكل اتصال به اپ استور روش بعدي را امتحان كنيد . به همين سادگي مي توانيد خطاي Cannot Connect to App Store را در آيفون خود رفع كنيد .

ساير موارد در اين خصوص را نيز سامانه مشاوره هيواتك (رفع مشكلات رايانه اي و رفع مشكلات موبايل) به صورت بسيار مفيد در لينك زير توضيح داده است:

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/521/حل-مشكل-وصل-نشدن-آيفون-به-اپ-استور.html


نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۵۷:۵۵

تلگرام يك شبكه اجتماعي پر طرفدار بين مردم است و با توجه به قابليت هايي كه دارد شما مي توانيد مطالب محبوب و اطلاعاتي كه مد نظرتان است را در آن ذخيره كنيد . يكي از قابليت هاي تلگرام آرشيو تلگرام است كه در آن مي توانيد اطلاعات خود را آرشيو كنيد و به راحتي آن ها را ذخيره كنيد . 

به نقل از هيواتك ميتوان به راحتي اطلاعات خود كه ممكن است شامل عكس ، متن ، سند و يا فايل هاي مختلف ديگري باشد را در تلگرام خود آرشيو كنيد .
براي آرشيو كردن اطلاعات در تلگرام ، سامانه مشاوره هيواتك (رفع مشكلات رايانه اي و رفع مشكلات موبايل) به صورت بسيار مفيد در لينك زير توضيح داده است:

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ]