woolash reviews
تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
rozrang
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۱ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۲۶:۰۹

به نقل از هيواتك در حالت روح واتساپ مي توانيد پيام هاي دريافتي خود را بدون تيك آبي واتساپ كه براي شخص فرستنده مشخص مي شود بخوانيد . سه روش براي مخفي شدن در واتساپ وجود دارد روش اول از طريق ويجت واتس آپ مي توانيد با فعال كردن ويجت واتس آپ به صفحه Home Screen گوشي مي توانيد پيام هاي خود را حتي با متن هاي طولاني در صفحه Home گوشي خود بخوانيد . براي فعال كردن ويجت در واتساپ وارد بخش تنظيمات واتس آپ شويد از طريق گزينه Account وارد Security شويد . گزينه Show Security Notifications را فعال كنيد . روش دوم استفاده از ايرپلن گوشي است . به اين صورت كه بعد از دريافت پيام از شخصي در واتساپ ابتدا برنامه را بسته و حالت هواپيما يا Airplane mode را فعال كنيد تا تمامي ارتباط شما با اينترنت قطع شود. سپس واتساپ  را باز كنيد و پيام را خوانده و مجددا واتساپ را ببنديد. در اين صورت تيك آبي خوانده شدن پيام در واتساپ براي شخص نمايش داده نمي شود . روش سوم با استفاده از تنظيمات خود واتس آپ است . به اين صورت كه وارد Settings شده گزينه Account سپس Privacy را انتخاب كنيد . تيك گزينه Read receipts را غير فعال كنيد تا نمايش تيك آبي واتساپ بعد از خواندن پيام غير فعال شود . به اين نكته توجه شود كه با انجام روش سوم شما هم ديگر قادر به مشاهده تيك آبي نخواهيد بود . براي مشاهده روش حذف آنلاين بودن در واتس آپ مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :

 

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/549/آموزش-حالت-روح-واتساپ.html

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۵:۵۵

چگونه شماره موبايل ديگران را در اينستاگرام پيدا كنيم ؟ همان طور كه مي دانيد براي مشاهده فعاليت هاي افراد در اين شبكه اجتماعي مي بايست آن ها را دنبال كنيد. در اينستاگرام شما نمي توانيد از طريق آيدي شخصي شماره موبايل او را پيدا كنيد. اما از طريق شماره تلفن به شرطي كه شخص با آن شماره اكانت اينستاگرام داشته باشد، مي توانيد اكانت اينستاگرام اين شخص را پيدا كنيد. براي عضويت در اين برنامه از چند روش براي ثبت نام استفاده مي شود كه مي توانيد تنها در آن ايميل معتبر ، شماره موبايل معتبر و يا هر دو باهم را وارد كنيد . براي فهميدن شماره تلفن اكانت اينستاگرام وارد بخش پروفايل اينستاگرام خود شويد و سه نقطه بالاي صفحه را انتخاب كنيد. از قسمت Follow People  و بخش Contacts مي توانيد مخاطبين گوشي خود را كه اكانت اينستاگرام آن ها با شماره ذخيره شده در مخاطبين شما يكي است ، را پيدا كنيد . روي گزينه Connect Contacts تپ كنيد . سپس مخاطبين شما قابل مشاهده هستند . مي توانيد آن ها را فالو كنيد . براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص فهميدن شماره در اينستاگرام مي توانيد به سايت هيواتك يا لينك زير مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/547/فهميدن-شماره-در-اينستاگرام.html

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۵۳:۰۲

به نقل از رايانه كمك شبانه روزي هيواتك صفحه نمايش آيفون از سايز ايده آلي برخوردار است . اما بعضي از كاربران با كوچك بودن حروف منوي آيفون مشكل دارند و به دنبال روشي براي تغيير اندازه فونت در آيفون هستند تا به راحتي بتوانند در گوشي خود به انجام امور روزانه خود بپردازند . براي تغيير اندازه فونت در آيفون مسير زير را دنبال كنيد :

Settings > General >Accessibility > Larger Text>arger Accessibility Sizes

در پايين صفحه سايز فونت خود را با كشيدن نوار به سمت چپ و راست تغيير دهيد. با انجام اين كار سايز تمام قسمت هاي گوشي آيفون شما تغيير مي كند . گاهي براي تغيير اندازه فونت تلگرام اين كار را انجام مي دهيد . اما بايد بدانيد كه روشي براي تغيير اندازه فونت تلگرام در آيفون وجود دارد و نيازي به تغيير كل فونت هاي گوشي نيست . براي انجام اين كار وارد تلگرام خود شويد . گزينه Settings را انتخاب كنيد. در بخش Settings گزينه Appearance را انتخاب كنيد. در پنجره باز شده سايز فونت خود را انتخاب كنيد . با انجام اين كار اين تغييرات تنها روي پيام هاي رد و بدل شده در تلگرام شما تاثير مي گذارد و مابقي بخش هاي گوشي تغييري نمي كند. گاهي شما مي خواهيد كيبورد خود را بزرگ تر كنيد و اندازه آن را تغيير دهيد . كيبورد آيفون از iOS8 به بعد قابليت تغيير پيدا كرد . براي مشاهده كيبورد بزرگ براي آيفون مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/546/تغيير-اندازه-فونت-در-آيفون-چگونه-انجام-مي-شود.html

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۳۶:۵۹

مطمئنا مشكل قطع شدن اينترنت براي همه ي كاربران اينترنت ADSL اتفاق افتاده است . در صورتي كه شما هم با اين مشكل مواجه هستيد بهتر است ابتدا با پشتيباني اينترنت خود تماس گرفته و مشكل قطعي اينترنت خود را با آن ها مطح كنيد . در صورتي كه مشكلي در شبكه وجود نداشت احتمالا به شما خواهند گفت مشكل از سيم كشي تلفن منزل تان است . بايد بدانيم كه اينترنت ADSL بر روي خطوط عادي تلفن برقرار مي شود. هرچه اين خطوط داراي استاندارد بيشتري باشند، كيفيت خط بالاتر بوده و سرعت اينترنت شما نيز بالاتر مي رود. اما هرچه اين خطوط ضعيف و قديمي بوده و يا بصورت غير استاندارد برقرار شده باشند، نويز وارد شده بر خط تلفن شما را افزايش داده و در نتيجه باعث قطع و وصل شدن مكرر اينترنت شما مي شود . بسياري از ساختمان ها به دليل نزديكي سيم كشي تلفن و برق، نويز بسيار زيادي روي خط وجود دارد و اين نويز در ساعات اوج مصرف برق بيشتر شده و باعث خاموش شدن چراغ مودم مي شود . حال سوال اينجا است كه چگونه نويز را اندازه بگيريم ؟ براي انجام اين كار مي توانيد از پشتيباني اينترنت خود كمك بگيريد يا وارد صفحه تنظيمات مودم خود شده و عدد رو به روي SNR را مشاهده كنيد در صورتي كه اين عدد از 8 كمتر باشد نويز زيادي در اطراف مودم شما است . به نقل از سايت حل مشكلات اينترنت و مودم هيواتك براي رفع نويز ابتدا بايد به وسيله سيم كشي مستقيم از درب منزل ميزان نويز را بسنجيد. اگر عدد مورد نظر بيشتر از عددي كه در تست قبلي به آن رسيده ايد بود، يعني سيم كشي شما استاندارد نيست و مشكل از مسير عبور سيم هاي تلفن شماست. بنابراين شما ناچاريد سيم مستقيم از درب منزل به واحد خود وصل كرده و مودم را به آن متصل كنيد. اما اگر شاخص نويز همان عددي بود كه در تست اول در منزل به آن دست يافتيد، مشكل را بايد به مخابرات اعلام كنيد چراكه مشكل نويز از ساختمان شما نمي باشد و مربوط به مركز مخابراتي است. جهت كسب اطلاعات بيشتر روي لينك زير كليك كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/54/خاموش-شدن-چراغ-اينترنت-مودم-و-قطع-و-وصل-شدن-اينترنت.html

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۲۶:۵۷

معمولا ما بسياري از حساب و كتاب هاي دم دستي خود را با ماشين حساب ويندوز انجام مي دهيم. اما آيا مي دانيد كه ماشين حساب ويندوز 7 قابليت هاي بسيار پيشرفته اي در خود دارد كه بايد آن را فعال كنيد تا تبديل به يك ماشين حساب مهندسي پيشرفته و پر كاربرد شود . ماشين حساب كامپيوتر كجا است ؟ براي پيدا كردن آن كافي است كه در قسمت سرچ استارت Calculator را سرچ كنيد . اما اگر مي خواهيد ماشين حساب ويندوز را به دسكتاپ خود منتقل كنيد ، بايد وارد استارت شده و بعد از انتخاب All Programs گزينه Accessories را انتخاب كنيد. اكنون روي برنامه Calculator كليك راست كرده و از منوي Send to گزينه Desktop را انتخاب كنيد . براي استفاده از امكانات محاسبات مهندسي ماشين حساب ويندوز را باز كرده وارد منوي View شده و گزينه Scientific را انتخاب كنيد . حالا اگر برنامه نويس هستيد و مي خواهيد با اعداد در مبناهاي مختلف كار كنيد از منوي View گزينه Programmer را انتخاب كنيد . اگر هم مي خواهيد با ماشين حساب عمليات آماري انجام دهيد از منوي View گزينه Statistics را انتخاب كنيد . اگر با اعداد بزرگ كار مي كنيد و دوست داريد آنها به صورت سه رقم سه رقم از هم جدا شوند از منوي View گزينه Digit grouping را انتخاب كنيد . براي مشاهده ديگر قابليت هاي ماشين حساب ويندوز و نحوه فعال كردن آن مي توانيد به سايت رايانه كمك هيواتك يا لينك زير مراجعه كنيد :


www.heyvatech.com/web/articles/view/113/راهنماي-استفاده-از-ماشين-حساب-ويندوز-7.html

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۵۱:۰۲

امروز مي خواهيم شما را با تنظيمات مودم و اصطلاحات مربوط به آن آشنا كنيم. در حقيقت تنظيمات مودم از اصلي ترين قسمت هاي اتصالات اينترنتي است و بايد به دقت انجام شود.

اگر بخواهيم با زبان ساده در خصوص تنظيمات مودم صحبت كنيم، بايد بگوييم مجموعه تنظيماتي كه روي مودم ADSL خود انجام مي دهيم تا بتوانيم به اينترنت وصل شويم را كانفيگ مودم ADSL مي گويند.

اولين سوالي كه بايد از خودمان بپرسيم اين است كه مودم ADSL خود را از كجا تهيه كنيم؟

پيشنهاد ما براي خريد مودم ADSL سايت معتبري مثل ديجي كالا است.  در اين سايت مي توانيد مدل هاي مختلف مودم را ببينيد و با هم مقايسه كنيد:

https://www.digikala.com/search/category-modem-router-adsl/

سوال دوم اين است كه چگونه مودم ADSL خود را تنظيم كنيم؟

براي تنظيم كردن مودم خود بايد وارد صفحه تنظيمات مودم بشويد. اين صفحه معمولا با آدرس http://192.168.1.1 در دسترس است.

 

اما اگر در هنگام كانفيگ مودم به مشكل برخورديم بايد چه كنيم؟

پيشنهاد ما استفاده از راهنماي رايگان تنظيمات مودم در سايت اينترنت كمك است. در اين سايت مي توانيد راهنماي اكثر مودم هاي موجود در بازار را مطالعه كنيد:

http://www.internetkomak.com/a/v/آموزش-تنظيمات-مودم-اينترنت

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۳۷:۴۴

به طور پيش فرض تصاوير و ويدئو هاي ارسالي توسط گروه ها و دوستان شما ، توسط تلگرام دانلود مي شوند كه اين موضوع علاوه بر پر شدن حافظه گوشي شما ، باعث تمام شدن زودهنگام اينترنت شما مي شود. به اين دليل كه تلگرام همه تصاوير و ويدئو هاي ارسالي را به طور خودكار دانلود مي كند. براي جلوگيري از دانلود خودكار تلگرام بايد وارد نرم افزار تلگرام خود شويد و سپس از طريق منوي Settings وارد بخش Automatic media download  شويد. همانطور كه در اين قسمت مشاهده مي كنيد ، از طريق دو گزينه مي توانيد تنظيمات دانلود خودكار تصاوير و فايل ها را تنظيم كنيد گزينه اول When using mobile data است كه مشخص مي كند كه وقتي با اينترنت سيم كارت خود به تلگرام وصل مي شويد فايل ها بصورت خودكار دانلود شوند يا خير. براي حذف حالت دانلود اتوماتيك ، بايد اين مورد را بر روي گزينه هاي دلخواه خود تعيين كنيد. گزينه دوم When connected on Wi-Fi است كه مشخص مي كند كه وقتي با واي فاي گوشي خود به تلگرام وصل مي شويد فايل ها بصورت خودكار دانلود شوند يا خير. براي حذف حالت دانلود اتوماتيك ، بايد اين مورد را بر روي گزينه هاي دلخواه خود تعيين كنيد . نكته ديگري كه بايد ذكر كنم اين است كه روش جلوگيري از دانلود خودكار تلگرام اندرويد و آيفون با هم يكي است و تفاوت چنداني ندارد . در صورتي كه مي خواهيد در خصوص جلوگيري از دانلود اتوماتيك تلگرام اطلاعات بيشتري كسب كنيد مي توانيد به سايت رايانه كمك هيواتك يا لينك زير مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/83/جلوگيري-از-دانلود-خودكار-در-تلگرام.html

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۲۸:۳۰


معمولا وقتي با لپ تاپ به واي فاي متصل مي شويد با مشكل Limited access مواجه مي شويد . نشانه مشكل limited access يا همان مشكل واي فاي Limited ، يك علامت تعجب زردرنگ است كه روي آنتن واي فاي ديده مي شود و با نگه داشتن موس روي آن كلمه Limited و در زير آن No Internet Access را مشاهده خواهيد كرد . اين مسئله باعث ضعيف شدن سيگنال هاي واي فاي مي شود . به نقل از سايت رفع مشكلات اينترنت هيواتك سه روش براي رفع مشكل واي فاي در ويندوز وجود دارد اما  قبل از هر چيز از درست بودن تنظيمات مودم و شبكه خود اطمينان حاصل نماييد سپس به ترتيب روش ها را دنبال كنيد روش اول نصب مجدد كارت شبكه است . كارت شبكه خود را با سي دي اصلي مجددا نصب كنيد . وارد كنترل پنل شده و گزينه Device Manager را انتخاب كنيد . در صفحه باز شده روي گزينه  Network Adapters كليك كنيد . روي نام كارت شبكه خود كليك راست كرده و گزينه Update Driver Software را انتخاب كنيد . گزينه Browse my computer for driver software را انتخاب كنيد . اكنون  گزينه Let me pick from a list of device drivers on my computer را انتخاب كنيد . از ليستي كه باز مي شود مي توانيد مايكروسافت و يا سازنده كارت شبكه خود را انتخاب كنيد . گزينه Next را انتخاب كنيد . بعد از ري استارت كردن كامپيوتر چك كنيد كه آيا مشكل Limited Access واي فاي شما حل شده يا خير ، در صورتي كه مشكل شما حل نشده بود مي توانيد دو روش بعدي را امتحان كنيد . براي مشاهده دو روش بعدي مي توانيد روي لينك زير كليك كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/199/راهنماي-حل-مشكل-اتصال-به-واي-فاي-در-ويندوز-8-و-7-(-Limited-Access-).html

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۱۲:۳۰

به نقل از مشاوره تلفني هيواتك يكي از راه هاي بررسي و رفع مشكلات موبايل هاي هوشمند مديريت گوشي از راه دور است . نرم افزارهاي مفيدي در اين زمينه به وجود آمده اند تا كارشناسان موبايل بتوانند از راه دور و از طريق اينترنت به گوشي موبايلي كه داراي مشكل است وصل شوند و در راستاي رفع مشكلات آن تلاش كنند . براي كنترل گوشي اندرويد با كامپيوتر بايد از نرم افزار جانبي استفاده كنيد . به عنوان مثال يكي از بهترين نرم افزار ها براي كنترل از راه دور گوشي سامسونگ نرم افزار تيم ويور است . بايد تيم ويور را براي گوشي و كامپيوتر خود دانلود و نصب كنيد تا بتوانيد كنترل موبايل از راه دور را انجام دهيد . براي دانلود اين نرم افزار هم براي ويندوز هم براي اندرويد مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :


www.heyvatech.com/web/articles/view/139/كنترل-موبايل-ديگران-با-كامپيوتر-و-رفع-مشكلات-موبايل-از-راه-دور.htmlبراي استفاده از نرم افزار مديريت گوشي از راه دور شماره Your ID مربوط به گوشي موبايل مقصد را دريافت كرده ايد ، كافي ست نرم افزار تيم ويور نصب شده روي كامپيوتر خود را باز كرده و عدد مربوطه را در قسمت Partner ID وارد كنيد . اكنون روي گزينه  Connect To Partner كليك كنيد  يك تاييديه به موبايل مقصد ارسال مي شود كه بايد آن را تاييد كنند. در صورتي كه آن را تاييد كنند شما موبايل مقصد وصل مي شويد .

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۵۸:۵۴

همانطور كه مي دانيد بسياري از مرسولات سازماني از جمله مرسولات ناجا از طريق پست به دست افراد مي رسد و اكثر مردم تمايل دارند وضعيت مرسوله خود را به صورت غير حضوري پيگيري نمايند . رهگيري مرسولات پستي ناجا از دو طريق انجام مي شود . يكي از روش هايي كه براي رهگيري مرسولات سازماني نظير شناسنامه خودرو ، كارت خودرو ، گواهينامه ، اسناد موتورسيلكت ، كارت نظام وظيفه و ...  وجود دارد استفاده از كد USSD مي باشد . براي استفاد ه از آن بايد كد #110* را با گوشي خود شماره گيري كنيد . از بين گزينه هاي موجود گزينه پليس 10+ را انتخاب كنيد .  حال گزينه وضعيت مدارك را انتخاب كنيد . در مرحله بعدي مدرك مورد نظرتان را انتخاب نماييد . اكنون مي توانيد با وارد كردن شماره گواهينامه و يا كد ملي و ... وضعيت مرسوله سازماني خود را مشاهده كنيد . روش ديگر رهگيري آنلاين گواهينامه كارت خودرو كارت نظام وظيفه و ... با استفاده از سامانه رهگيري مرسولات سازماني است . براي مشاهده مراحل استفاده از اين روش مي توانيد به سايت هيواتك يا به لينك زير مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/548/رهگيري-آنلاين-گواهينامه-،-كارت-خودرو-،-اسناد-موتورسيكلت-و-....html

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ]