خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
rozrang
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۳۶:۳۵

همه ي شما با پيام رسان سروش آشنايي داريد . اين پيام رسان روز به روز در حال پيشرفت است اما هنوز در بين كاربران نتوانسته جايگزين تلگرام شود . كاربري اين پيام رسان كمي متفاوت است . در سروش كانال هاي بسياري در موضوعات مختلف وجود دارد  اگر عضو چند كانال باشيد كانال هاي شما در پايين ترين قسمت پيام رسان سروش در بخش كانال قرار دارند . اگر به دنبال كانال جديدي هستيد مي توانيد از قابليت جستجوي كانال در مسنجر سروش استفاده كنيد . به نقل از رايانه كمك هيواتك جهت جستجوي كانال در سروش در پايين صفحه اصلي سروش روي نوار كانال تپ كنيد با تپ كردن روي اين قسمت مي توانيد كانال هاي مختلف را مشاهده كنيد و در صورتي كه نام كانالي را مي دانيد و مي خواهيد آن را پيدا كنيد كافي است كه روي آيكون ذره بين تپ كرده و در نوار سرچ نام كانال مورد نظر را تايپ كنيد و منتظر بمانيد تا پيام رسان سروش كانال مورد نظر شما را پيدا كند .
در صورتي كه مي خواهيد اطلاعات بيشتري را كسب كنيد به لينك زير مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/461/جستجوي-كانال-در-سروش.html


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۲۵:۱۸

هميشه وقتي گوشي جديدي را خريداري مي كنيم مي خواهيم كانتكت هاي خود را نيز انتقال دهيم . اگر گوشي شما اندرويد باشد به راحتي مي توانيد اين كار را انجام دهيد اما در گوشي هاي آيفون كمي پيچيده تر است . چرا كه در آيفون حافظه ي جانبي وجود ندارد و از طريق آيكلود مي توانيد انتقال كانتكت ها را انجام دهيد . براي انتقال كانتكت ها از آيكلود به آيفون ابتدا بايد گوشي خود را به اينترنت متصل كنيد سپس مسير زير را دنبال كنيد :

Settings>iCloud>BackUp>Back Up Now

با انجام اين كار بكاپ گيري از كانتك ها و اطلاعات گوشي شما انجام مي شود . اكنون سيم كارت خود را در آيفون جديد خود قرار دهيد و براي انتقال مخاطبين از آيكلود به آيفون جديد بعد از راه اندازي ، آن را به اينترنت متصل كنيد و مسير زير را دنبال كنيد :

Apps & Data>Restore from iCloud Backup>Next

اپل آي دي قديمي خود را وارد كنيد تا بتوانيد وارد آيكلود قبلي كه در آن بكاپ تهيه كرده بوديد بشويد و با انتخاب فايل بكاپ گرفته شده خود بعد از ريستور كردن گوشي انتقال مخاطبين از آيكلود به آيفون انجام مي شود .
در صورتي كه مي خواهيد اطلاعات بيشتري در اين زمينه كسب كنيد مي توانيد از سايت هيواتك استفاده كنيد . بدين منظور روي لينك زير كليك كنيد :

 


www.heyvatech.com/web/articles/view/527/انتقال-كانتكت-ها-از-آيكلود-به-آيفون.html

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۷:۳۸

معمولا براي انتقال يك فايل با حجم زياد بين دو سيستم بهترين روش شبكه كردن دو كامپيوتر است . ممكن است در محل كار يا در منزل دو سيستم داشته باشيد كه بخواهيد بين آن دو تبادل اطلاعات انجام دهيد . در صورتي كه بخواهيد از هر روشي به جز شبكه كردن دوسيستم استفاده كنيد وقت و ديتاي شما به هدر مي رود . پس بهتر است روش هاي شبكه كردن دو سيستم را بررسي كنيم . براي انجام اين كار دو روش وجود دارد يكي شبكه كردن دو كامپيوتر با كابل شبكه و ديگري شبكه كردن دو كامپيوتر با وايرلس . براي شبكه كردن دو لپ تاپ يا دو سيستم به يك ديگر با استفاده از وايرلس ابتدا سيستم خود را به ADSL متصل كنيد . سپس از طريق استارت ويندوز وارد قسمت RUN شويد . كلمه control sysdm.cpl را وارد كنيد و اينتر را بزنيد . از سر برگ Computer name گزينه Change… را انتخاب كنيد و Computer name و Workgroup را تغيير دهيد . Firewall را غير فعال كنيد . با انجام اين مراحل سيستم شما قابليت جا به جايي اطلاعات را دارد . در صورتي كه مي خواهيد اطلاعات كافي و مراحل كامل را از شبكه كردن دو كامپيوتر با كابل شبكه به دست آوريد ، مي توانيد به سامانه رفع مشكل تلفني كامپيوتر هيواتك مراجعه كنيد و يا روي لينك زير كليك كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/457/شبكه-كردن-دو-كامپيوتر.html


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۱۸:۰۲

يكي از مشكلات ويندوز 10 عدم نمايش آيكون هاي دسكتاپ در بعضي از مواقع است . اما علت ناپديد شدن آيكون هاي دسكتاپ ويندوز 10 چيست ؟ گاهي بعد از ويروس كشي با استفاده از آنتي ويروس و ريستارت كردن سيستم مشاهده خواهيد كرد كه تمام آيكون هاي سيستم شما ناپديد شده اند و تنها موس خود را روي صفحه دسكتاپ مشاهده مي كنيد . ممكن است ذهن شما سريعا به سمت عوض كردن ويندوز برود اما بهتر است قبل از انجام اين كار روش هايي را كه من از طريق سايت هيواتك امتحان كرده ام را شما نيز امتحان كنيد . در قدم اول روي صفحه دسكتاپ خود راست كليك كنيد در زير مجموعه هاي گزينه View گزينه Show desktop icons را انتخاب كنيد . در صورت عدم نمايش محتويات دسكتاپ به سراغ قدم دوم برويد . روي صفحه دسكتاپ راست كليك كنيد و مسير زير را دنبال كنيد :
Personalize>Themes>Desktop icon settings
انتخاب آيكون هايي كه مي خواهيد نمايش داده شود و Ok كنيد .
در صورتي باز هم آيكون هاي دسكتاپ بازنگشتند در قدم سوم روي صفحه راست كليك كنيد گزينه Sort by و سپس گزينه Name را انتخاب كنيد و به ترتيب مرتب سازي ديگر گزينه ها را تغيير دهيد .  در قدم آخر به قسمت ستينگ ويندوز 10 خود رفته و وارد بخش System شويد گزينه Tablet Mode را انتخاب كنيد و گزينه هايي كه مي توانيد انتخاب كنيد را خاموش و روشن كنيد ( on ، off ) سپس به صفحه دسكتاپ بازگرديد و تغييرات را مشاهده كنيد .
در صورتي كه مشكل عدم نمايش آيكون هاي دسكتاپ براي شما حل نشد به لينك زير مراجعه كنيد :


www.heyvatech.com/web/articles/view/453/-رفع-مشكل-عدم-نمايش-آيكون-هاي-دسكتاپ.html


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۱۱:۲۶

مطمئنا با طرح رجيستري گوشي هاي همراه آشنايي داريد . در پي اجرايي شدن اين طرح براي خريد و فروش گوشي روشي براي انتقال مالكيت گوشي از فردي به فرد ديگر ارائه شد . در صورتي كه شما گوشي خود را بفروشيد يا بخواهيد سيم كارت جديد ، كه به نام شما نيست ، به گوشي خود معرفي كنيد بايد انتقال مالكيت تلفن همراه خود را انجام دهيد . مدتي پيش من تلفن همراه دست دومي را خريداري كردم و براي انتقال مالكيت به مشكل برخوردم كه از طريق تماس با تلفن رايانه كمك هيواتك توانستم انتقال مالكيت گوشي دست دوم خود را انجام دهم . مشاورين اين سايت سه روش را براي انتقال مالكيت موبايل از طريق سامانه همتا به من ارائه دادند كه اين روش ها را به طور مختصر براي شما دوستان عزيز شرح مي دهم . روش اول با استفاده از كد USSD مي توان انتقال مالكيت را انجام داد به اين صورت كه كد #7777* را در گوشي خود شماره گيري كنيد و در پاپ آپ باز شده گزينه 3 كه همان انتقال مالكيت است انتخاب كنيد . اكنون IMEI گوشي خود را مشاهده خواهيد كرد . IMEI مورد نظر را انتخاب كرده شماره رو به روي آن را ارسال كنيد سپس شماره اي كه مي خواهيد انتقال مالكيت را به آن انجام دهيد وارد كرده و در بعد از ارسال تاييد كنيد . روش دوم از طريق سامانه همتا است كه بايد ابتدا به سايت همتا مراجعه كنيد و بعد از ثبت نام و ثبت دستگاه خود در سامانه از طريق گزينه انتقال مالكيت  مي توانيد انتقال مالكيت گوشي خود را انجام دهيد . روش سوم از طريق نرم افزار همتا است كه مي توانيد با نصب برنامه و ورود به آن به راحتي انتقال مالكيت را انجام دهيد .

جهت كسب اطلاعات بيشتر به لينك زير مراجعه كنيد :

 

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/416/انتقال-مالكيت-گوشي-دست-دوم-و-نو.html

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۳:۲۹:۱۷

مطمئنا تا به حال از طريق پست بسته يا هرچيز ديگري را ارسال يا دريافت كرده ايد . تمام خريد هاي اينترنتي كه از طريق سايت ها و يا كانال هاي فروش صورت مي گيرد با استفاده از پست ارسال مي شود . معمولا وقتي زمان ارسال براي شما طولاني مي شود مي خواهيد بدانيد بسته پستي شما در چه وضعيتي قرار دارد . ممكن است زمان اين را نداشته باشيد كه از طريق اداره پست اقدام به پيگيري مرسولات پستي خود كنيد . به نقل از مشاوره تلفني هيواتك براي رهگيري مرسولات پستي نيازي به رفتن به اداره پست نيست و با استفاده از سه روش به راحتي مي توانيد بسته پستي خود را پيگيري كنيد . يكي از اين روش ها استفاده از اس ام اس است كه براي انجام اين كار بايد به ابتداي باركد مرسوله پستي خود حرف R را اضافه كرده و به شماره 2000441 پيامك كنيد . 

روش بعدي براي رصد مرسولات پستي استفاده از كد USSD است . ابتدا بايد كد #193* را در گوشي خود شماره گيري كنيد سپس براي رهگيري مرسولات پستي خود شماره شناسه پستي كه در برگه رسيد شما ثبت شده است را وارد كنيد و منتظر بمانيد تا يك پيامك براي شما ارسال شود اين پيامك شامل سابقه رهگيري مرسولات پستي شما است . 

در روش بعدي مي توانيد از سايت newtracking.post.ir استفاده كنيد . به اين صورت كه وارد سايت شده باركد مرسوله پستي خود را وارد كنيد و در صفحه باز شده سابقه رهگيري مرسولات پستي خود را مشاهده خواهيد كرد . 

براي مطالعه دقيق و مرحله به مرحله هر يك از روش هاي فوق به لينك زير مراجعه كنيد :

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۵۸:۲۵

ممكن است براي شما هم پيش آمده باشد كه ايميلي را اشتباهي ارسال كنيد يا ايميل شما دچار غلط و مشكلي باشد و يا از فرستادن ايميل پشيمان شده باشيد . قبلا راهي براي ويرايش ايميل پس از ارسال يا حذف ايميل ارسال شده نبود و اين براي كاربران جيميل خوشايند نبود اما به تازگي جيميل يك قابليت جديد را براي اصلاح يا حذف ايميل ارسال شده در نظر گرفته است كه بسيار كاربردي است . اما روش استفاده از اين قابليت چگونه است ؟ اين روش را با استفاده از كمك تلفني به سوالات كامپيوتر ياد گرفتم به اين صورت كه براي برگرداندن ايميل ارسال شده ابتدا وارد صفحه اصلي جيميل خود شويد و مسير زير را دنبال كنيد تا گزينه Undo براي جيميل شما فعال شود :

Settings>Mail Settings>General>Undo Send(Enable)>Save Changes

اكنون بعد از ارسال ايميل شما يك پيغام تحت اين عنوان كه " تا اين زمان مي توانيد ايميل خود را حذف كنيد " را مشاهده مي كنيد .

جهت مطالعه بيشتر در مورد اين قابيلت مي توانيد به لينك زير مراجعه :


www.heyvatech.com/web/articles/view/525/ويرايش-ايميل-پس-از-ارسال.html


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۲۴:۲۹

مطمئنا با طرح رجيستري آشنايي داريد ، اين طرح از مهر ماه 96 اجرا شد به طوري كه ابتدا تعدادي از برند ها و كم كم برند هاي ديگر وارد اين طرح شدند . به طوري تمام گوشي ها ي موجود در بازار بايد در سامانه اي به نام سامانه همتا ثبت گردد . سوال اينجا است كه سامانه همتا چيست ؟ به نقل از رفع مشكلات رايانه اي هيواتك سامانه همتا سامانه اي است براي اجرايي كردن طرح رجيستري . در اين سامانه شما مي توانيد كار هاي مختلفي را انجام دهيد . به عنوان مثال مي توانيد استعلام اصالت گوشي خود را بگيريد يا در صورت فروش گوشي از طريق سايت همتا انتقال مالكيت گوشي خود را به آساني انجام دهيد و فعال سازي تلفن همراه هنگامي كه يك گوشي جديد خريداري مي كنيد . براي اتصال به سامانه همتا به جز سايت همتا مي توانيد از اپلكيشن همتا نيز استفاده كنيد .
براي استفاده از برخي قابليت هاي همتا مانند انتقال مالكيت بايد ثبت نام در سامانه همتا را انجام دهيد بدين منظور كافي است وارد سايت سامانه همتا شويد و از طريق گزينه ثبت نام و وارد كردن شماره تلفن همراه خود وارد يك صفحه مي شويد كه بايد اطلاعات خود را به طور دقيق و كامل در آن وارد كنيد تا ثبت نام شما انجام شود .

جهت كسب اطلاعات بيشتر به لينك زير مراجعه كنيد :

www.heyvatech.com/web/articles/view/414/سامانه-همتا-و-هر-آنچه-درباره-آن-بايد-بدانيد.html


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۸:۰۷

معمولا افرادي كه در يك شركت كار مي كنند يا در يك خانه زندگي مي كنند و داراي چند سيستم هستند و براي تبادل اطلاعات بين سيستم ها مجبور به استفاده از حافظه هاي جانبي هستند . اما مي توانند از روش شبكه كردن دو كامپيوتر نيز استفاده كنند . در سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك روش انتقال اطلاعات از كامپيوتر به لپ تاپ شرح داده شده است . براي انتقال اطلاعات از كامپيوتر به لپ تاپ دو روش وجود دارد كه اين سامانه به طور مفصل و دقيق روش ها را به صورت جزء به جزء شرح داده است . روش اول انتقال اطلاعات از كامپيوتر به لپ تاپ با كابل lan است كه براي انجام آن بايد ابتدا كابل كراس تهيه كنيد و دو سر آن را به سيستم ها متصل كنيد . اكنون مسير زير را دنبال كنيد :

Start>Control Panel>Network and Sharing Center>Change advanced sharing settings>Turn on network discovery>All networks>Turn off password protected sharing

روش دوم انتقال فايل از كامپيوتر به لپ تاپ با واي فاي است . اين روش تضميني بابت انتقال كامل و نگهداري صحيح فايل ها هنگام انتقال و تا زمان پايان انتقال را به شما نمي دهد . معمولا از اين روش زماني استفاده مي شود كه كابل لن در دسترس نباشد . براي انجام اين كار در لپ تاپ خود مسير زير را ردنبال منيد :

Start>Control Panel>Network and sharing center>Setup a new connection or network>Manually connect to wireless network

بعد از انجام مسير زير در پنجره باز شده نام واي فاي و پسورد را وارد كنيد . اكنون از طريق يوزر و پسوردي كه روي واي فاي قرار داديد مي توانيد اتصال بين دو كاميوتر را انجام دهيد و تبادل اطلاعات كنيد .
جهت مطالعه بيشتر در اين زمينه به لينك زير مراجعه كنيد :


www.heyvatech.com/web/articles/view/458/روش-هاي-انتقال-اطلاعات-از-كامپيوتر-به-لپ-تاپ.html


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۰۴:۲۶

اگر از كاربران تلگرام باشيد مطمئنا در جريان مشكلاتي كه اخيرا براي تلگرام رخ داده است قرار داريد . اما مشكلي كه مدتي پيش در تلگرام با آن مواجه شدم ربطي به اتفاق هاي اخير نداشت . مشكل من باز نشدن فيلم در تلگرام بود . كمي كه سرچ كردم متوجه شدم بسياري از افراد اين مشكل را دارند . به نقل از هيواتك پخش نشدن فيلم در تلگرام علت هاي متفاوتي دارد . اولين علتي كه به ذهن مي رسد كش تلگرام است كه بايد آن را پاك كنيد . براي انجام اين كار در گوشي هاي اندرويد وارد برنامه تلگرام خود شده و مسير زير را دنبال كنيد :

Settings>Data and Storage>Storage Uغير مجاز مي باشدe>Clear Cache

در صورتي كه گوشي شما آيفون است جهت پاك كردن حافظه كش تلگرام وارد برنامه تلگرام خود شده و همان مسيري كه براي گوشي اندرويد گفتم را دنبال كنيد .

بعد از پاك كردن كش تلگرام از طريق خود اپلكيشن تلگرام در صورتي كه حل مشكل باز نشدن فيلم در تلگرام انجام نشد روش دوم را انجام دهيد بدين منظور بايد كش برنامه را از طريق گوشي خود پاك كنيد . البته اين حالت تنها در گوشي هاي اندرويد قابل اجرا است . براي انجام اين كار مسير زير را دنبال كنيد :

Settings>Application Manage>telegram>Clear Cache

دليل بعدي كه مي تواند باعث پخش نشدن فيلم در تلگرام شود پر بودن حافظه گوشي شما است . بهتر است حافظه گوشي خود را از فايل هاي تكراري و اضافه پاك كنيد . برنامه ها و فيلم هايي كه نمي خواهيد حذف كنيد .

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد از لينك زير استفاده كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/459/حل-مشكل-باز-نشدن-فيلم-در-تلگرام.html

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ]