خرید زودپز برقی تفال
قیمت اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ مرغوب
قیمت انواع پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
rozrang
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۲۴:۲۹

مطمئنا با طرح رجيستري آشنايي داريد ، اين طرح از مهر ماه 96 اجرا شد به طوري كه ابتدا تعدادي از برند ها و كم كم برند هاي ديگر وارد اين طرح شدند . به طوري تمام گوشي ها ي موجود در بازار بايد در سامانه اي به نام سامانه همتا ثبت گردد . سوال اينجا است كه سامانه همتا چيست ؟ به نقل از رفع مشكلات رايانه اي هيواتك سامانه همتا سامانه اي است براي اجرايي كردن طرح رجيستري . در اين سامانه شما مي توانيد كار هاي مختلفي را انجام دهيد . به عنوان مثال مي توانيد استعلام اصالت گوشي خود را بگيريد يا در صورت فروش گوشي از طريق سايت همتا انتقال مالكيت گوشي خود را به آساني انجام دهيد و فعال سازي تلفن همراه هنگامي كه يك گوشي جديد خريداري مي كنيد . براي اتصال به سامانه همتا به جز سايت همتا مي توانيد از اپلكيشن همتا نيز استفاده كنيد .
براي استفاده از برخي قابليت هاي همتا مانند انتقال مالكيت بايد ثبت نام در سامانه همتا را انجام دهيد بدين منظور كافي است وارد سايت سامانه همتا شويد و از طريق گزينه ثبت نام و وارد كردن شماره تلفن همراه خود وارد يك صفحه مي شويد كه بايد اطلاعات خود را به طور دقيق و كامل در آن وارد كنيد تا ثبت نام شما انجام شود .

جهت كسب اطلاعات بيشتر به لينك زير مراجعه كنيد :

www.heyvatech.com/web/articles/view/414/سامانه-همتا-و-هر-آنچه-درباره-آن-بايد-بدانيد.html


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۸:۰۷

معمولا افرادي كه در يك شركت كار مي كنند يا در يك خانه زندگي مي كنند و داراي چند سيستم هستند و براي تبادل اطلاعات بين سيستم ها مجبور به استفاده از حافظه هاي جانبي هستند . اما مي توانند از روش شبكه كردن دو كامپيوتر نيز استفاده كنند . در سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك روش انتقال اطلاعات از كامپيوتر به لپ تاپ شرح داده شده است . براي انتقال اطلاعات از كامپيوتر به لپ تاپ دو روش وجود دارد كه اين سامانه به طور مفصل و دقيق روش ها را به صورت جزء به جزء شرح داده است . روش اول انتقال اطلاعات از كامپيوتر به لپ تاپ با كابل lan است كه براي انجام آن بايد ابتدا كابل كراس تهيه كنيد و دو سر آن را به سيستم ها متصل كنيد . اكنون مسير زير را دنبال كنيد :

Start>Control Panel>Network and Sharing Center>Change advanced sharing settings>Turn on network discovery>All networks>Turn off password protected sharing

روش دوم انتقال فايل از كامپيوتر به لپ تاپ با واي فاي است . اين روش تضميني بابت انتقال كامل و نگهداري صحيح فايل ها هنگام انتقال و تا زمان پايان انتقال را به شما نمي دهد . معمولا از اين روش زماني استفاده مي شود كه كابل لن در دسترس نباشد . براي انجام اين كار در لپ تاپ خود مسير زير را ردنبال منيد :

Start>Control Panel>Network and sharing center>Setup a new connection or network>Manually connect to wireless network

بعد از انجام مسير زير در پنجره باز شده نام واي فاي و پسورد را وارد كنيد . اكنون از طريق يوزر و پسوردي كه روي واي فاي قرار داديد مي توانيد اتصال بين دو كاميوتر را انجام دهيد و تبادل اطلاعات كنيد .
جهت مطالعه بيشتر در اين زمينه به لينك زير مراجعه كنيد :


www.heyvatech.com/web/articles/view/458/روش-هاي-انتقال-اطلاعات-از-كامپيوتر-به-لپ-تاپ.html


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۰۴:۲۶

اگر از كاربران تلگرام باشيد مطمئنا در جريان مشكلاتي كه اخيرا براي تلگرام رخ داده است قرار داريد . اما مشكلي كه مدتي پيش در تلگرام با آن مواجه شدم ربطي به اتفاق هاي اخير نداشت . مشكل من باز نشدن فيلم در تلگرام بود . كمي كه سرچ كردم متوجه شدم بسياري از افراد اين مشكل را دارند . به نقل از هيواتك پخش نشدن فيلم در تلگرام علت هاي متفاوتي دارد . اولين علتي كه به ذهن مي رسد كش تلگرام است كه بايد آن را پاك كنيد . براي انجام اين كار در گوشي هاي اندرويد وارد برنامه تلگرام خود شده و مسير زير را دنبال كنيد :

Settings>Data and Storage>Storage Uغير مجاز مي باشدe>Clear Cache

در صورتي كه گوشي شما آيفون است جهت پاك كردن حافظه كش تلگرام وارد برنامه تلگرام خود شده و همان مسيري كه براي گوشي اندرويد گفتم را دنبال كنيد .

بعد از پاك كردن كش تلگرام از طريق خود اپلكيشن تلگرام در صورتي كه حل مشكل باز نشدن فيلم در تلگرام انجام نشد روش دوم را انجام دهيد بدين منظور بايد كش برنامه را از طريق گوشي خود پاك كنيد . البته اين حالت تنها در گوشي هاي اندرويد قابل اجرا است . براي انجام اين كار مسير زير را دنبال كنيد :

Settings>Application Manage>telegram>Clear Cache

دليل بعدي كه مي تواند باعث پخش نشدن فيلم در تلگرام شود پر بودن حافظه گوشي شما است . بهتر است حافظه گوشي خود را از فايل هاي تكراري و اضافه پاك كنيد . برنامه ها و فيلم هايي كه نمي خواهيد حذف كنيد .

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد از لينك زير استفاده كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/459/حل-مشكل-باز-نشدن-فيلم-در-تلگرام.html

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۱۶:۵۶

اگر از كاربران اندرويد باشيد حتما با برنامه گوگل پلي آشنايي داريد و مي دانيد كه اين برنامه يك ماركت براي دانلود برنامه هاي اندرويد است . گاهي گوگل پلي كار نمي كند و باعث ايجاد مشكل در دانلود كاربران مي شود . اما سوال اينجا است كه مشكل كار نكردن گوگل پلي استور چيست ؟ مدتي پيش براي رفع مشكل كار نكردن گوگل پلي استور اندرويد خود به دنبال راه حل و بودم و سايت رايانه كمك شبانه روزي هيواتك توانست مشكل من را حل كند . ابتدا بايد علت هاي كار نكردن گوگل پلي را بررسي كنيد و ببينيد كه چرا گوگل پلي كار نمي كند ؟ در قدم اول اتصال به اينترنت را بررسي كنيد شايد گوشي شما به اينترنت متصل نيست يا سرعت اينترنت شما بسيار ضعيف است . به دليل تحريم ها ممكن است محدوديت هايي براي ip شما رخ داده باشد براي رفع مشكل كار نكردن گوگل پلي خود بهتر است از نرم افزار هاي تغيير آي پي استفاده كنيد . ممكن است تنظيمات تاريخ و ساعت گوشي شما بهم ريخته باشد و گوگل پلي نتواند با گوشي شما سينك شود پس حتما تاريخ و ساعت را بررسي كنيد . گاهي حافظه كش گوگل پلي و فايل هاي اضافه باعث بروز مشكل كار نكردن گوگل پلي استور مي شوند پس از قسمت تنظيمات گوشي خود وارد App شويد و تمام سرويس هاي گوگل پلي را Force Stop كنيد اكنون با استفاده از گزينه CLEAR CACHE كش برنامه ها را پاك كنيد . مطمئن شويد كه گوگل پلي شما در ليست برنامه هاي Disabled نباشد براي انجام اين كار مسير زير را دنبال كنيد و در صفحه باز شده گوگل پلي را از ليست خارج كنيد :
Settings>Apps>Disabled
 در صورتي كه با انجام مراحل فوق مشكل شما حل نشد اكانت گوگل خود را حذف و مجددا وارد كنيد . به روز رساني برنامه گوگل پلي و سرويس هاي گوگل را چك كنيد و تمام آن ها را به روز رساني كنيد يا برنامه گوگل پلي استور را لغو نصب و مجددا نصب كنيد . در قدم آخر در صورت حل نشدن مشكل گوگل پلي استور گوشي خود را ريست فكتوري كنيد .

براي به دست آوردن اطلاعات بيشتر و دقيق تر به لينك زير مراجعه كنيد :

www.heyvatech.com/web/articles/view/526/آموزش-رفع-مشكل-كار-نكردن-گوگل-پلي.html

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۱:۰۸

هميشه خطا ها و ارور ها هنگام نصب بازي باعث كلافگي و عدم نصب درست بازي مي شود . مدتي پيش در سايت رفع مشكل تلفني كامپيوتر مطلبي در مورد خطا در نصب بازي مطالعه كردم ، در اين سايت علت نصب نشدن بازي ها در ويندوز را اصل نبودن فايل نصب بازي ، سينك نبودن فايل هاي نصبي بازي با ويندوزي كه روي سيستم نصب است ، كمبود فضا در درايو مورد نظر براي نصب بازي و ناقص بودن فايل هاي نصب بازي به علت كپي بودن و دانلود از سايت هاي نا معتبر و ... ذكر كرده است .
به طور كلي 4 خطا هستند كه جزء خطاهاي رايج هنگام نصب بازي كامپيوتر هستند كه اين خطا ها شامل :
خطاي Please insert next disk ، ارور Not enough Space و خطا هاي Xbit و ignor است . هر يك از اين خطا ها به دلايل مختلفي مي توانند ظاهر شوند . مثلا خطاي ignor كه جزء معروف ترين خطا هاي نصب بازي است كه به علت كپي بودن CD نصب بازي و يا دانلود فايل نصبي بازي از جاي نا معتبر است . ارور Please insert next disk هنگامي رخ مي دهد كه بازي براي لود شدن به ديسك يا همان CD نصب خود نياز دارند . با خطاي Not enough Space هم كه مطمئنا آشنا هستيد ، اين خطا به علت نداشتن فضاي براي نصب بازي در سيستم است و در آخر ارور Xbit هم به دليل همگام نبودن بازي با ورژن ويندوز شما است . هنگام خريد يا دانلود بازي به اطلاعات آن دقت كنيد .
در صورتي كه مي خواهيد اطلاعات كامل و جامع تري در خصوص خطا در نصب بازي بدست بياوريد به لينك زير مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/460/خطاهاي-نصب-بازي-در-كامپيوتر.html
موضوع:
برچسب‌ها: خطاهاي نصب بازي در كامپيوتر،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۱۶:۱۶

همه ي شما با نرم افزار اكسل آشنايي داريد . اين نرم افزار يكي از پر كاربرد ترين برنامه هاي آفيس است كه در آن مي توانيد محاسبات انجام داده و به راحتي اطلاعات خود را طبقه بندي كنيد . گاهي ممكن است اطلاعاتي كه در اكسل خود ذخيره مي كنيد مهم و شخصي باشد . به نقل از رايانه كمك هيواتك شما مي توانيد به راحتي با رمز گذاري بر روي فايل اكسل اطلاعات خود را شخصي سازي كنيد . نحوه پسورد گذاشتن روي فايل اكسل مانند فايل ورد است و روند رمز گذاري به يك شكل صورت مي گيرد . حال اگر روي فايل اكسل خود پسورد قرار داده باشيد مي توانيد رمز آن را برداريد . براي برداشتن رمز فايل اكسل ابتدا مسير زير را دنبال كنيد :
File > Info > Permissions > Encrypt with Password
اكنون در قسمت Encrypt with Password پسورد فايل اكسل خود را وارد كنيد و روي گزينه ok كليك كنيد تا رمز فايل اكسل شما حذف شود . حال اگر پسورد خود را فراموش كرده باشيد براي برداشتن رمز فايل اكسل مي توانيد از نرم افزار هاي مخصوص مانند Excel Password Remover يا Daossoft Excel Password Eraser استفاده كنيد . يكي ديگر از روش هاي شكستن پسورد اكسل به صورت آنلاين و استفاده از سايت decryptum و passwordonline است . در صورتي كه مي خواهيد به طور كامل و مفصل تر در مورد رمز گذاري بر روي فايل اكسل اطلاعات داشته باشيد ، به لينك زير مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/524/رمز-گذاري-بر-روي-فايل-اكسل.html


نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۹:۰۵

هك شدن اكانت و فراموش كردن رمز اينستاگرام دو دليل از دست رفتن حساب كاربري اينستاگرام شما است . هك شدن و از دست رفتن شبكه هاي اجتماعي به علت سهل انگاري صاحبان حساب ها اتفاق مي افتد . شبكه هاي اجتماعي به خودي خود و به آساني قادر به هك شدن نيستند بلكه سوءاستفاده كنندگان ، با استفاده از سادگي مالكان حساب ها و بي اطلاعي آنها از نحوه نگهداري از اكانت خود ، مي توانند اينستاگرام افراد مختلف را هك كرده و از آن سوء استفاده كنند . به نقل از هيواتك براي بازيابي اكانت اينستاگرام مي توانيد از دو طريق اقدام كنيد . يكي از طريق ايميل و ديگري از طريق سايت ، در صورتي كه شما براي اينستاگرام خود ايميل معرفي نكرده باشيد و ثبت نام اينستاگرام را از طريق شماره تلفن انجام داده باشيد مي توانيد از روش دوم استفاده كنيد . در صورتي كه مي خواهيد مرحله به مرحله اين دو روش را بياموزيد و بازيابي اكانت اينستا را انجام دهيد . به لينك زير مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/146/چگونه-اكانت-اينستاگرام-خود-را-بازگردانيم.html

 


نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۰:۳۵

همه ي شما مي دانيد كه هنگام باز كردن پيام تلگرام مخاطب خود تيك دوم تلگرام براي مخاطب شما در مقابل پيام خوانده شده توسط شما زده مي شود و او متوجه مي شود كه شما اين پيام را خوانده ايد . معمولا افراد مي خواهند كه پيام هاي خود را بدون اين كه مخاطب متوجه شود بخوانند به همين دليل به دنبال روشي براي تيك نخوردن پيام ها در تلگرام هستند . به نقل از رايانه كمك هيواتك  شما مي توانيد از طريق تنظيمات اين ترفند را انجام دهيد . جلوگيري كردن از تيك خوردن پيام ها بعد از خواندن در تلگرام ، به وسيله يك ترفند در خود تلگرام قابل انجام است. به اين صورت كه شما بايد وارد تنظيمات تلگرام گوشي خود شده و وارد قسمت Notification and sounds اكنون در بخش Popup Notification گزينه هايي براي تيك دوم تلگرام قابل مشاهده است . براي بررسي دقيق تر اين زمينه بهتر است روي لينك زير كليك كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/72/چگونه-تيك-دوم-تلگرام-را-برداريم-؟.html

 

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۳:۳۸

همانطور كه مي دانيد براي ديليت اكانت تلگرام بايد از طريق سايت اصلي تلگرام اقدام كنيد و انجام اين كار با استفاده از اپلكيشن آن امكان پذير نيست . در سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك به طور دقيق و جزء به جزء روش پاك كردن اكانت تلگرام در سايت تلگرام شرح داده شده است . تنها به ياد داشته باشيد كه براي انجام اين كار بايد در اپلكيشن تلگرام آنلاين باشيد تا پيام تاييد حذف تلگرام را دريافت كنيد . ديليت اكانت تلگرام مزايايي نيز دارد ، به عنوان مثال با ديليت اكانت تلگرام از بلاك تلگرام خارج مي شويد و با ساخت اكانت جديد مي توانيد با شخصي كه شما را بلاك كرده است مجددا چت كنيد . تنها توجه كنيد كه زياد اين كار را تكرار نكنيد چرا كه تلگرام شما را جريمه خواهد كرد و مدتي اجازه دسترسي به تلگرام را نداريد .
شما مي توانيد براي مطالعه بيشتر در اين زمينه روي لينك زير كليك كنيد :

 

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۱۸:۱۸

يكي از سامانه هاي مهم در كشور سامانه تامين اجتماعي است . از قابليت هاي اين سامانه مشاهده سوابق بيمه را مي توان نام برد در صورتي كه در بين سوابق بيمه خود دقت كرديد و چند ماه را رد نشده ديديد به شركت يا جايي كه در آن زمان براي شما بيمه رد مي كرده برويد و بخواهيد تا بيمه هاي ارسالي خود را اصلاح كنند . اين سامانه به تازگي براي بالا بردن امنيت خود تغييراتي را در سيستم ورود به سامانه قرار داده است ، به اين صورت كه ابتدا بايد در سامانه ثبت نام كنيد سپس وارد سيستم شويد . در صورتي كه در گذشته اين گونه نبود و براي مشاهده سوابق بيمه تنها شماره بيمه و رمز ورود كافي بود .
به نقل از هيواتك  براي ثبت نام سوابق بيمه كافي است وارد سايت تامين اجتماعي شويد و با استفاده از اطلاعات خواسته شده در آن ثبت نام كنيد . براي راهنماي ثبت نام در سامانه بيمه تامين اجتماعي  مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ]