woolash reviews
تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
rozrang
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ramin
تاريخ: ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۴۴:۰۸

در پست امروز قصد داريم به بررسي چراغ هاي مودم دي لينك 2640u بپردازيم . آشنايي با اين چراغ ها باعث مي شود در صورت ايجاد مشكل براي مودم تان به راحتي متوجه مشكل خود شويد و بتوانيد آن را حل كنيد . چراغ هاي مودم دي لينك 2640u عبارتند از چراغ پاور ، چراغ پورت هاي شبكه ، چراغ واي فاي ، چراغ WPS ، چراغ DSL و چراغ اينترنت مي باشد . 
چراغ پاور : روشن بودن اين چراغ نشان دهنده روشن بودن مودم است . اين چراغ بايد به صورت ثابت روشن باشد و در صورت روشن نبودن يا آداپتور شما مشكل دارد يا مودم تان سوخته است . 
چراغ پورت هاي شبكه : بسته به نوع مودم، تعداد متفاوتي دارد و نشان دهنده ارتباط فيزيكي مودم با كامپيوتر يا تلويزيون هوشمند و ... مي باشد كه در مودم 2640u چهار پورت از شماره يك تا چهار بر روي مودم وجود دارد و روشن شدن هر كدام از اين چراغها نشان دهنده اتصال صحيح كابل از مودم به دستگاه مورد نظر مي باشد. در صورت اتصال صحيح اين كابل با ساير دستگاه ها مي توان اينترنت را با آن ها به اشتراك گذاشت.
چراغ واي فاي : در مودم هاي  واي فاي  چراغي با نام  Wireless يا WLAN براي نشان دادن وضعيت روشن بودن واي فاي وجود دارد . چشمك زن بودن آن نشان دهنده عملكرد صحيح آن مي باشد.
چراغ WPS : اين چراغ مربوط به نوعي مكانيزم امنيتي براي وايرلس مي باشد كه بهتر است هيچ گاه آن را فعال نكنيد.

چراغ DSL : اين چراغ نشان دهنده وضعيت ارتباط با مركز مخابراتي مي باشد. روشن بودن چراغ ADSL نشان دهنده اين است كه اتصالات فيزيكي مودم عاري از هر گونه نقص بوده و ارتباط با مركز مخابراتي برقرار است و خاموش  يا چشمك زن بودن آن، به اين معناست اتصالات در كابل ها  ( پشت مودم ) يا پريز به درستي انجام نشده اند و يا حتي ممكن است خط شما رانژه نشده باشد . نكته مهم اينكه پس از روشن شدن مودم حداقل ۳۰ ثانيه زمان لازم است تا اين چراغ ثابت شود.
 چراغ اينترنت : اين چراغ نشان دهنده اتصال مودم به شبكه جهاني اينترنت مي باشد و چشمك زدن اين چراغ به معني انتقال داده ها در مودم است. در بعضي از مواقع، چراغ ADSL روشن و ثابت است اما در صورتيكه چراغ اينترنت خاموش يا قرمز باشد بدان معناست كه قطعي اينترنت از طرف شركت طرف قرارداد اينترنت شما مي باشد يا نياز به تنظيم مجدد مودم مي باشد تا ارتباط با شركت سرويس دهنده اينترنت شما برقرار گردد.

براي آشنايي بيشتر با چراغ هاي مودم D-Link 2640u سايت رايانه كمك اينترنت كمك را دنبال كنيد : 

 

www.internetkomak.com/a/v/آشنايي-با-چراغ-هاي-مودم-دي-لينك-2640u

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۴۳:۱۸

براي تغيير رمز واي فاي مودم دي لينك 2640u بايد وارد صفحه تنظيمات مودم خود شده و به تب Wireless شويد . سپس گزينه wireless Security را انتخاب كرده و در قسمت Select SSID نام وايرلس خود و در بخش Network Authentication گزينه WPA2 را انتخاب نماييد. همچنين در قسمت Encription گزينه AES را انتخاب و در كادر جديد ايجاد شده رمز وايرلس خود را وارد نماييد. حال بر روي دكمه Applyكليك كنيد . در سايت پاسخگويي تلفني به سوالات اينترنت و موبايل اينترنت كمك مي توانيد اطلاعات بيشتري در خصوص تغيير رمز واي فاي مودم D-Link 2640u كسب كنيد . 

 

www.internetkomak.com/a/v/تغيير-رمز-واي-فاي-مودم-دي-لينك-2640u


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۲۰:۵۶

در پست امروز قصد داريم در خصوص بالا بردن امنيت مودم دي لينك 2640u و آموزش جلوگيري از هك و نفوذ ديگران در اين مدل مودم صحبت كنيم . با انجام راه كارهاي ساده زير مي توانيد امنيت مودم خود را بالا ببريد :
1- تغيير كلمه عبور پيش فرض مودم : براي اين كار بايد وارد تنظيمات مودم خود شويد و سپس بر روي گزينه Acssess control كليك كنيد . در گزينه هاي صفحه  بر روي "Admin" كليك و سپس روي "User Management" كليك نماييد. حال بايد نام كاربري ، پسورد قبلي ، پسورد جديد و تاييديه كلمه عبور را وارد كرده و بر روي دكمه Apply كليك كنيد .
2- راه حل ديگري كه براي بالا بردن امنيت مودم شما وجود دارد استفاده از رمز مناسب و قوي مي باشد .
3- راه حل سوم مخفي كردن نام وايرلس يا همان SSID مي باشد . براي اين كار بايد وارد صفحه تنظيمات مودم خود شده و از منوي Wireless Basic   تيك قسمت  Hide Access Point  را فعال نماييد تا  نام وايرلس شما مخفي شود.
4- راه حل چهارم فيلتر كردن دستگاه ها به كمك مك آدرس مي باشد . براي اين كار وارد تنظيمات مودم شده و روي تب ADVANCED كليك كنيد سپس بر روي Advaneced Setting كليك كنيد . در اين صفحه در قسمت اول بايد گزينه Allow را انتخاب كنيد و سپس بر روي دكمه Add كليك نماييد. حال در بخش MAC Filter مك آدرس ديوايس هايي را كه مي خواهيد فقط آن ها به اينترنت متصل شوند را وارد كنيد بعد از وارد كردن مك آدرس ديوايس هاي مورد نظر خود بر روي دكمه Apply كليك كنيد .
براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص ضد هك مودم دي لينك 2640u مطلب مربوطه در سايت اينترنت كمك به آدرس زير را مطالعه نماييد:

www.internetkomak.com/a/v/امنيت-مودم-دي-لينك-2640u

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۷:۲۰

نحوه ورود به صفحه  تنظيمات مودم D-Link 2640u
براي ورود به صفحه تنظيمات مودم D-Link 2640u ابتدا با باز كردن مرورگر خود، آي پي 192.168.1.1 را وارد مي نماييد. سپس با باز شدن صفحه مودم،  كلمه admin را در قسمت نام كاربري و رمز عبور تايپ كرده و وارد تنظيمات مودم مي شويد.
براي كانفيگ مودم دي لينك 2640u ابتدا بايد در صفحه اصلي مودم از منوي سمت چپ روي گزينه Wizard كليك كنيد و پس از برداشتن تيك  DSL Auto connect  روي دكمه  Next كليك كنيد.
پنجره اي  باز ميشود كه مي بايست VPI و VCI را مشخص نماييد، براي اكثر ISP ها 0 و 35 ميباشد ,تيك پايان صفحه را نيز غير فعال و برروي Next كليك كنيد.
در پنجره جديد connection type بر روي PPPOE و Encapsulation بر روي LLC باشد سپس روي دكمه Next كليك كنيد.
در بخش هاي خواسته شده UserName و Password را كه شركت خدمات دهنده ADSL به شما داده است را وارد كنيد و همچنين تمامي تيك هاي اين صفحه را غير فعا نماييد و Next كنيد.
در اين پنجره تيك هاي Enable NAT و Enable WAN Service فعال و بقيه را غير فعال و Next كنيد در پنجره بعدي بدون تغييرات تنها Next مي كنيد.
 در مرحله بعد مي بايست تنظيمات وايرلس مودم را انجام دهيد. ابتدا Enable Wireless را تيك زده سپس نام انتخابي وايرلس مودم خود را در SSID تايپ نماييد در پايان روي دكمه Next كليك كنيد . توجه فرماييد پس از اين مرحله و تنظيم مودم حتما مي بايست براي مودم خود رمز وايرلس تعريف نماييد.

براي اطلاعات بيشتر با مشاوره تلفني رايانه كمك در ارتباط باشيد.

www.internetkomak.com/a/v/راهنماي-تنظيمات-مودم-دي-لينك-2640

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۰۰:۰۲

دلايل زيادي مي تواند در بروز مشكل بالا نيامدن كامپيوتر و گير كردن در صفحه مادربورد دخيل باشد اما چيزي كه مشخص است اين است كه يكي از قطعات وصل شده به سيستم شما دچار مشكلي است و سيستم قادر به شناختن آن نيست. به همين علت مدت زيادي در صفحه مربوط به مادربورد باقي مي ماند. از اصلي ترين دلايل كه بسيار شايع است ، كيبورد و ماوس كامپيوتر هستند. در صورتي كه يكي از اين قطعات دچار مشكل شده باشند.
 بوت شدن كامپيوتر  با مشكل مواجه مي شود. دليل ديگري كه مي تواند باعث بروز اين مشكل شود هارد ديسك شما است.
براي پيدا كردن دليل بروز مشكل بوت نشدن سيستم ، ابتدا كيبورد و ماوس كامپيوتر خود را از پشت كيس جدا كنيد. با اين كار ابتدا دستگاه هاي ورودي كامپيوتر را بررسي مي كنيد. سپس در زماني كه درب كيس شما باز است ، با رعايت نكات سخت افزاري ، كابل متصل شده از هارد ديسك خود را قطع كنيد و بدون هارد ، وضعيت بالا آمدن سيستم را بررسي كنيد.
اگر سيستم شما با يك بوق ممتد شروع به كار مي كند ، رم خود را جدا كرده و در يك اسلات ديگر قرار دهيد. سپس وضعيت را بررسي كنيد.
در نهايت اگر با قطع كردن هيچ يك از قطعات ذكر شده ، همچنان سيستم شما در صفحه آرم مادربورد باقي ماند ، اتصالات سي دي رام را نيز تست كنيد. همچنين از كابل هاي ديگري براي اتصال قطعات استفاده كنيد. شايد مشكلي در كابل هاي شما وجود داشته باشد.
با سامانه رفع مشكلات رايانه و موبايل هيواتك در ارتباط باشيد.

 

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/162/دلايل-بالا-نيامدن-كامپيوتر-و-گير-كردن-روي-آرم-مادربورد.html

 


 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۵۹:۰۹

پيام رسان محبوب تلگرام ، با آپديت هاي جديد خود و رفع نقص ها و نيازمندي هاي قبلي محبوبيت خود را بيش از پيش در بين كاربران خود افزايش داده است .
گروه مشاوران هيواتك ويژگي هاي نسخه جديد تلگرام يعني اضافه كردن بيو به پروفايل تلگرام و ساير ويژگي هاي اين نسخه را بررسي خواهند كرد.
از مهم ترين ويژگي هاي نسخه جديد تلگرام يعني تلگرام 4.2 مي توان به اضافه كردن بيو به پروفايل تلگرام اشاره كرد . در تلگرام 4.2 امكان فرستادن عكس ها و فيلم هاي نابودگر در چت هاي خصوصي به وجود آمده است . شما مي توانيد براي عكس ها و فيلم هاي خود علامت ساعت و تايمر قرار دهيد و در صورتي كه فردي از عكس نابود شونده اي كه برايش فرستاده ايد اسكرين شات بگيرد ، پيغامي مبني بر آن براي شما ارسال خواهد شد .  در اين نسخه با استفاده از CDN هاي رمزگذاري شده مي توانيد بسيار سريع عكس ها و فيلم هاي مورد نظر خود را از گروه ها و كانال ها ي مختلف دانلود نماييد . همچنين مي توانيد با انتخاب يك استيكر و زدن گزينه UP آن استيكر را به صورت تمام صفحه ببينيد . ضمن اينكه در نسخه 4.2 امكان ويرايش عكس پيشرفته قرار داده شده و شما مي توانيد به وسيله آن بسيار سريع تر از نرم افزارهاي مشابه تصاوير خود را ويرايش كنيد .
براي اضافه كردن بيو به تلگرام ، بعد از نصب نسخه جديد تلگرام يعني تلگرام 4.2 مراحل زير را دنبال كنيد :
1- برنامه تلگرام را اجرا كرده و روي آيكون سه خط در بالاي صفحه تپ كنيد .
2- وارد Settings شويد .
3- مشاهده مي كنيد كه در بخش info گزينه Bio اضافه شده است . روي آن تپ كنيد .
4- در اين بخش شما مي توانيد متن كوتاهي شامل حداكثر 70 كاركتر وارد كنيد . متن بيو تلگرام خود را وارد كرده و روي آيكون تيك در بالاي صفحه تپ كنيد . اين متن به عنوان توضيحات پروفايل تلگرام شما ديده خواهد شد .
با سامانه رفع مشكلات رايانه و موبايل هيواتك در ارتباط باشيد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/212/افزودن-توضيحات-پروفايل-تلگرام-و-اضافه-كردن-بيو-به-پروفايل-تلگرام.html

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۵۷:۴۸

قابليت جديد اينستاگرام به نام IGTV اين امكان را به كاربران مي دهد تا همانند فيلم هاي يوتيوب ويديو هاي يك ساعته به اشتراك بگذارند. در اينستاگرام شما امكان دانلود فيلم هاي IGTV را به كمك نرم افزار دانلود ويديو از IGTV اينستاگرام داريد.
در گوشي هاي اندرويدي مي توانيد با دانلود برنامه Saveo از گوگل پلي ويديو هاي IGTV اينستاگرام را دانلود كنيد. بعد از دانلود برنامه و نصب آن از شما اجازه دسترسي خواسته مي شود روي گزينه Allow كليك كنيد. با وارد شدن به برنامه Saveo گزينه Instagram  را انتخاب كنيد تا ويديو هاي پخش شده توسط افرادي كه فالو كرده ايد را مشاهده كنيد. روي ويديو مورد نظر تپ كنيد. وقتي گزينه لايك و كامنت را ديديد روي آيكون 3 نقطه تپ و گزينهLink  Copy را انتخاب كنيد. با انجام مراحل بالا به طور خودكار برنامه Saveo باز مي شود كه با انتخاب گزينه Donloawd ويديو شما در گوشي ذخيره مي شود.
روش بعدي براي دانلود ويديو IGTV اينستاگرام استفاده از روش IGTV Videos Downloader مي باشد. براي استفاده از اين روش مي توانيد در گوشي هاي هوشمند خود و يا كامپيوتر وارد لينك زير شويد و يا روي گوشي خود برنامه تحت وب IGTV Videos Downloader را دانلود كنيد :

www.igtvloader.cOM
سپس لينك IGTV مورد نظر را از اينستاگرام كپي كنيد.
در اين بخش لينك كپي شده را وارد كنيد و روي گزينه Download Video  كليك كنيد.
سپس با استفاده از 3 نقطه پايين صفحه و انتخاب گزينه Download اقدام به دانلود ويديو خود كنيد.
روش بعدي براي دانلود فيلم هاي IGTV اينستاگرام استفاده از سايت Apowersoft مي باشد. در اين روش هم بايد لينك فيلم IGTV را كپي كنيد و در اين بخش پيست كنيد. سپس روي گزينه Download  كليك نماييد تا ويديو شما دانلود شود.
همچنين در گوشي هاي هوشمند جديد به غير از گزينه اسكرين شات گوشي ، گزينه اي براي ضبط ويدئو از صفحه نيز وجود دارد كه خود مي تواند يك روش براي فيلم گرفتن از ويديو هاي IGTV باشد.
با سامانه رفع مشكلات رايانه و موبايل هيواتك در ارتباط باشيد.

 


 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۱۹:۰۰

فروشگاه اينترنتي گوگل پلي اين امكان را براي كاربرانش محيا مي كند تا بتوانند بازي و برنامه هاي مختلف را از اين فروشگاه دانلود كنند. اما بعضي از اين برنامه ها در كشور ما مسدود هستند و براي دانلود آن ها بايد يا از اين نام مجاز نمي باشد و يا از روش تغيير كشور در گوگل پلي استفاده كرد. 

براي دانلود از فروشگاه گوگل پلي لازم است در بعضي از مواقع از برنامه هاي تغيير آي پي استفاده كنيد تا بتوانيد به راحتي برنامه و بازي هاي مسدود شده را دانلود كنيد. اما اين روش براي بسيار از كاربران مشكل بوده و دنبال روشي براي تغيير كشور در گوگل پلي هستند تا ديگر به برنامه هاي تغيير آي پي نيازي نباشد.

روش تغيير كشور در گوگل پلي بدون اين نام مجاز نمي باشد براي همه ي كاربران فعال نيست و تنها كساني كه به كشور ديگر مهاجرت كرده اند و آي پي آن ها تغيير كرده مي توانند كشور خود را تغيير دهند. همچنين بعد از تغيير كشور در گوگل پلي تا 365 روز نمي توانند مبدا اكانت خود را دوباره تغيير دهند و يا به مبدا قبلي برگردانند.

تغيير كشور در گوگل پلي بدون اين نام مجاز نمي باشد براي همه كاربران امكان پذير نيست و  تنها كساني كه  از كشور خود مهاجرت كرده اند مي توانند كشور گوگل پلي خود را تغيير دهند و تا 365 روز هم نمي توانند اكانت گوگل را به كشور قبلي تغيير دهند. براي استفاده از اين روش ابتدا وارد اكانت گوگل پلي خود شويد.

وارد بخش Account شويد.

اگر امكان تغيير كشور در گوگل پلي براي شما وجود داشته باشد گزينه Country and profiles را مي بينيد.

در صورت فعال بودن گزينه Country and profiles بخش  Country را انتخاب كنيد.

براي رفع مشكلات خودد با رايانه كمك تلفني هيواتك در ارتباط باشيد.

 

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/564/آموزش-تغيير-مكان-يا-كشور-در-گوگل-پلي

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۱۸:۰۳

ويندوز 7 ، هفتمين نسخه سيستم عامل  Windows است كه در سال 2009 ارائه شده است .
همان طور كه مي دانيد قبل از نصب هر سيستم عاملي بايد امكانات سخت افزاري موجود در سيستم خود ( نظير حافظه ، پردازنده ، هارد و گرافيك ) را بررسي كنيد كه آيا قابليت نصب اين سيستم عامل در شما وجود دارد يا خير ؟
قبل از نصب ويندوز 7 به اين نكته توجه كنيد كه تنظيمات مادربورد شما بايد طوري انجام شود كه بعد از ري استارت سيستم ابتدا بوت از CD ROM ، DVD ROM و يا اگر قصد نصب ويندوز 7 از روي فلش مموري را داريد از روي فلش انجام شود .
مراحل نصب ويندوز 7 به شرح زير است:
- ابتدا سيستم خود را خاموش كنيد .
2- مجددا سيستم خود را روشن كنيد و سي دي ويندوز 7 خود را در آن قرار دهيد .
3- با قرار دادن سي دي ويندوز پيغامي نمايش داده مي شود و از شما خواسته مي شود بر روي يكي از كليدهاي كيبورد كليك كنيد تا وارد مراحل نصب شويد .
4- اگر تمام مراحل را تا به اينجا درست انجام داده باشيد در اين مرحله پنجره زير براي شما نمايش داده مي شود . تنظيمات مربوط به زيان و كيبورد را انجام دهيد و بر روي دكمه Next كليك كنيد .
5- در پنجره بعدي بر روي گزينه Install now كليك كنيد .
6- تيك گزينه I accept the license terms را فعال كرده و بر روي دكمه Next كليك كنيد .
7- در مرحله بعدي قسمت custom را انتخاب كنيد .
8- حال بايد انتخاب كنيد كه ويندوز 7 را مي خواهيد در كدام پارتيشن نصب كنيد . در صورتي كه قصد داريد اطلاعات موجود در آن پارتيشن را حذف كنيد بر روي بخش advanced كليك كرده و گزينه Format را انتخاب كنيد .
9- به اين ترتيب ويندوز 7 شما بر روي پارتيشن مورد نظرتان نصب مي شود . تا پايان مراحل نصب منتظر بمانيد .
براي اطلاعات بيشتر با مشاوره تلفني اينترنت كمك در ارتباط باشيد.

 

www.internetkomak.com/a/v/آموزش-نصب-ويندوز-7

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۱۹:۳۹

به نقل از رايانه كمك هيواتك براي ضبط تماس تلفني در آيفون بايد از نرم افزار ضبط تماس تلفني در ايفون استفاده كنيم . اكثر نرم افزارهايي كه در اين زمينه در اپ استور ارائه مي شوند رايگان نيستند و براي استفاده زا آن ها نباز به پرداخت هزينه مي باشد .  از اين نرم افزار مي توانيد به مدت محدود به صورت رايگان استفاده كنيد . در صورتي كه تمايل به استفاده از يك نرم افزار ضبط مكالمه آيفون رايگان داريد مي توانيد از نرم افزار تماس آوا كه يك نرم افزار ايراني است استفاده كنيد . در اين نرم افزار شما اين امكان را داريد كه ابتدا توسط نسخه رايگان اين برنامه آن را تست كنيد و در صورت رضايت نسخه اصلي آن را دريافت كنيد. نحوه كار با اين نرم افزار به اين شكل است كه بايد يك اكانت با شماره موبايلي كه مي خواهيد مكالمات آن را ذخيره كنيد بسازيد و مراحل پيش رو برنامه را سپري كنيد . براي اطلاعات بيشتر در خصوص اين نرم افزار لينك زير را مطالعه كنيد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/560/آموزش-ضبط-تماس-تلفني-در-ايفون.html

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ]