خرید زودپز برقی تفال
قیمت اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ مرغوب
قیمت انواع پیپ
تور کربلا هوایی
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
rozrang
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۰۰:۰۴

براي سوزاندن سيم كارت ايرانسل با پوكه بايد با يك خط ايرانسل با شماره 700 يا 09377000000 تماس بگيريد و بعد از تاييد هويت به دادسرا مراجعه كنيد تا آنها شما را به اپراتور هاي ايرانسل براي بررسي سريال گوشي سرقتي و يا گوشي اي كه سيم كارت آن به طور غير قانوني به نام شما فعال است ارجاع دهند.
براي سوزاندن سيم كارت ايرانسل بدون پوكه بايد وارد سامانه استعلام تعداد سرويس هاي مشتركين اپراتورهاي مخابراتي شويد . سپس تاييد كنيد كه هويت و اطلاعات شما به طور صحيح در اپراتورها ثبت شده است . بعد ار انتخاب دو مورد موجود روي دكمه مرحله بعد كليك كنيد . حال اطلاعات پيگيري سيم كارت بر اساس كد ملي و شماره موبايل وارد شده جمع آوري و به شما پيامك مي شود . براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به سايت مشاوره تلفني هيواتك رجوع كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/580/آموزش-سوزاندن-سيم-كارت-ايرانسل-بدون-پوكه-و-با-پوكه.html

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۱۸:۱۴

همانطور كه مي دانيد قابليت raise to wake آيفون به كاربران امكان روشن شدن صفحه آيفون با تكان را مي دهد . اين قابليت از نسخه 10 iOS در گوشي هاي اپل ايجاد شده است . به نقل از اينترنت كمك هيواتك براي فعال كردن raise to wake در iOS 11 بايد وارد قسمت settings گوشي خود شويد . سپس گزينه Display & Brightness را انتخاب كرده و در اين بخش دكمه كنار raise to wake را فعال كنيد .

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/579/روشن-شدن-صفحه-آيفون-با-تكان-دادن---قابليت-raise-to-wake.html

 

قابليت raise to wake يكي از امكانات ارائه شده در iOS10 مي باشد و در نسخه هاي بعدي iOS نيز قابل اجرا است كه در بالا روش فعال كردن raise to wake  در iOS11 را آموزش داديم. اما بديهي است كه اين قابليت در نسخه هاي پايين تر وجود ندارد و نمي توان آن را فعال كرد. براي دسترسي فعال كردن گزينه raise to wake از iOS10 به بالا استفاده كنيد .

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۱۲:۴۱

حتما در هنگام ارسال ايميل با گزينه CC مواجه شده ايد . CC مخفف كلمه Carbon Copy است و به معناي كاغذهاي كاربني كه در بين چند ورق قرار مي گيرد مي باشد و از متن رونوشت تهيه مي كند . نقش CC در ايميل ارسال يك كپي يا رونوشت از ايميل براي افرادي است كه شما در اين بخش انتخاب كرده ايد .
گزينه ديگري نيز در ايميل تحت عنوان BCC وجود دارد كه مخفف Blind carbon copy به معناي كپي پنهان است . گيرنده هايي كه در اين كادر وارد مي شوند يك كپي يا رونوشت از ايميل ارسال مي كنند اما توسط ساير گيرنده ها شناسايي نمي شوند . براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص CC در ايميل به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/578/CC-در-ايميل-به-چه-معناست.html

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۱۸:۲۲

به نقل از مشاوره تلفني شبانه روزي اينترنت كمك براي وارد شدن به صفحه تنظيمات مودم TP-Link W8961N بايد در نوار آدرس مرورگر خود آي پي 192.168.1.1 را وارد كرده و با نام كاربري و رمز عبور admin وارد شويد . حال براي كانفيگ مودم تي پي لينك W8961N روي گزينه Quick Start كليك كنيد و صفحه توضيحات مراحل بعد را Next  كنيد . منطقه زماني خود را تهران انتخاب كرده و Next كنيد . در اين صفحه گزينه PPPoE/PPPoA را انتخاب و دكمه Next  كنيد. پنجره اي باز ميشود كه مي بايست VPI و VCI را مشخص نماييد ، براي اكثر ISP ها 0 و 35 ميباشد ولي بهتر است با پشتيبان ISP تماس بگيريد .  همچنين در بخش هاي خواسته شده UserName و Password را كه شركت خدمات دهنده ADSL به شما داده است را وارد كنيد و connection type را بر روي PPPOE LLC قرار دهيد و NEXT كنيد.
در مرحله بعد مي بايست تنظيمات وايرلس مودم را انجام دهيد. ابتدا در مقابل گزينه Access Point آيتم Activated را انتخاب كنيد ، سپس نام انتخابي وايرلس مودم خود را در SSID تايپ نماييد .و در قسمت Broadcast SSID آيتم Yes را انتخاب كنيد. Authentication Type  را  WPA2-PSK انتخاب كنيد  تا آيتم هاي جديدي اضافه گردند، در قسمت Pre-Shared Key يك رمز مناسب ( حداقل 8 كاراكتر ) انتخاب نماييد و پس رو دكمه Next كليك كنيد.

 

www.internetkomak.com/a/v/راهنماي-تنظيمات-مودم-تي-پي-لينك-W8961N

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۱۰:۱۴

با توجه به گسترش استفاده از مودم هاي واي فاي در اين پست قصد دارم به موضوع بالا بردن امنيت مودم تي پي لينك W8961N بپردازم .
يكي از راه هايي كه موجب بالا بردن امنيت مودم TP-Link W8961N مي شود تغيير دادن رمز عبور پيش فرض مودم مي باشد . براي اين كار بايد وارد قسمت تنظيمات مودم شده و گزينه Maintenance را انتخاب نماييد . حال بر روي Administration كليك كرده و در اين بخش رمز عبور پيش فرض مودم خود را تغيير دهيد . بعد از انجام تغييرت روي گزينه Save كليك كنيد .
راه حل بعدي براي افزايش امنيت مودم استفاده از الگوريتم رمز گذاري و رمز مناسب مي باشد . مخفي كردن SSID يا همان نام وايرلس راه حل بعدي است . براي اين كار بايد وارد منوي Interface Setup و سپس Wireless شده در قسمت Wireless به بخش Multiple SSIDs Settings گزينه ي Broadcats SSID را No كنيد. با اين كار SSID شما پخش نمي شود يا به قول خودمان پنهان مي شود و در پايان تنظيمات را SAVE كنيد. فيلتر كردن دستگاه ها به كمك مك آدرس راه حل بعدي براي جلوگيري از هك مودم TP-Link W8961N مي باشد . براي كسب اطلاعات بيشتر اينترنت كمك را ببينيد :

 

www.internetkomak.com/a/v/امنيت-مودم-تي-پي-لينك-W8961N

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۳۲:۱۸

براي تغيير رمز واي فاي مودم تي پي لينك W8961N ابتدا بايد رمز واي فاي مودم خود را تشخيص دهيد .
براي تشخيص رمز واي فاي مودم TP-Link 8961N مراحل زير را دنبال كنيد :
1- پنجره cmd را باز كنيد .
2- دستور netsh wlan show profile SSID key=clear را در آن وارد كنيد و اينتر را بزنيد . ( به جاي SSID نام شبكه واي فاي خود را وارد كنيد )
3- در ليستي كه مشاهده مي كنيد Key content رمز شبكه واي فاي شما مي باشد .

حال براي تغيير رمز واي فاي مودم TP-Link W8961N بايد وارد تنظيمات مودم خود شويد . بعد از ورود به صفحه تنظيمات مودم بايد از زيرمجموعه Interface setup وارد بخش Wireless شويد . در قسمت Multiple SSIDs Settings كليك نمائيد. در قسمت SSID مي توانيد نام مودم را تغيير داده و نام دلخواه خود را وارد كنيد ، همچنين در قسمت  Authentication گزينه psk-WPA2  را انتخاب نماييد.
با انتخاب اين گزينه تنظيمات ديگري اضافه مي شود كه مي بايست در قسمت Encription گزينه AES/Tkip را انتخاب و در قسمت Pre-shared key رمز وايرلس خود را وارد نماييد. ،  دقت فرماييد پسورد حداقل مي بايست شامل ۸ كاراكتر باشد. گزينه گزينه Save را كليك كنيد و پسورد وايرلس مودم  شما با موفقيت تغيير يافت. براي اطلاع بيشتر در اين مورد به رايانه كمك اينترنت كمك مراجعه كنيد :

 

www.internetkomak.com/a/v/تغيير-رمز-واي-فاي-مودم-تي-پي-لينك-W8961N

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۲۳:۳۸

در اين پست قصد دارم به حل مشكل باز نشدن صفحه 192.168.1.1 مودم تي پي لينك TD-W8961N به نقل از اينترنت كمك بپردازم .

www.internetkomak.com/a/v/باز-نشدن-صفحه-تنظيمات-مودم-تي-پي-لينك-W8961N

در صورت باز نشدن صفحه تنظيمات مودم تي پي لينك TD-W8961N مراحل زير را دنبال كنيد :
1- ابتدا مودم خود را خاموش و روشن كنيد .
2- از طريق پنجره cmd و دستور ipconfig چك كنيد كه با آي پي صحيح وارد صفحه تنظيمات مودم خود مي شويد .
3- مجددا در صفحه cmd بررسي كنيد Gateway شما در دسترس است يا خير ؟ براي اين كار دستور ping DefaultGateway را در cmd وارد كنيد .
4- راه حل بعدي بررسي تنظيمات شبكه در مرورگر است .
5- راه حل بعدي چك كردن تنظيمات شبكه ويندوز مي باشد .  از قسمت Start ويندوز به Control panel رفته و سپس وارد بخش Network and Sharing Center شويد.به بخش Change adapter settings وارد شويد. بر روي كارت شبكه مورد نظر خود كليك راست كرده گزينه Properties را انتخاب كنيد. Internet protocol Version4 را انتخاب كنيد و سپس بر روي دكمه Properties كليك كنيد.در پنجره اي كه باز مي شود در تب Genetal گزينه ها را مطابق تصوير زير تنظيم كنيد، يعني Obtain an IP address automatically را در هر دو بخش فعال كنيد و سپس به تب Alternate configuration برويد. در اين تب گزينه Automatic private IP address را فعال كرده بر روي گزينه OK كليك كنيد. حال مجددا با استفاده از مرورگري كه تنظيمات آن را تغيير داده ايد به آدرس Gateway برويد، در صورتي كه مشكل ورود به تنظيمات مودم هنوز حل نشده، مراحل بعدي را ادامه دهيد.
6- بستن برنامه هاي مانع شونده و ريست كردن تنظيمات مودم از ديگر راه هاي حل مشكل باز نشدن تنظيمات مودم مي باشند .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۴۴:۳۳

اين روزها حجم انبوه ايميل هاي تبليغاتي كه به ايميل افراد ارسال مي شود بسياري از كاربران را كلافه كرده است . براي حذف ايميل هاي تبليغاتي در جيميل مسير زير را دنبال كنيد :

1- به اكانت جيميل خود وارد شويد . 

2- وارد بخش Inbox شده و روي ايميلي كه قصد مسدود كردن ايميل هاي تبليغاتي آن را داريد كليك كنيد . 

3- روي فلش به سمت پايين ايميل مربوطه كليك نيد . 

4- گزينه Block را انتخاب كنيد . 

براي جلوگيري از ايميل هاي تبليغاتي در ياهو نيز بايد وارد اكانت ياهو خود شده و در صفحه باز شده گزينه Mail را انتخاب كنيد . حال وارد Settings شده و گزينه block addresses را انتخاب كنيد . حال بايد آدرس ايميل مزاحم را وارد كرده و گزينه Block را انتخاب كنيد . 

براي اطلاعات بيشتر مي توانيد سايت رفع مشكلات اينترنت هيواتك را ببينيد : 

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/576/آموزش-لغو-عضويت-ايميل-هاي-تبليغاتي.html

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۳۳:۰۳

يوتيوب از بزرگترين منابع ويديويي جهان به شمار مي رود و نحوه تبديل ويديوهاي يوتيوب به mp3 يكي از چالش هاي كاربران آن مي باشد . در اين پست كه از سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك اقتباس شده است قصد دارم به اين موضوع بپردازم :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/575/آموزش-تبديل-ويديوهاي-يوتيوب-به-mp3.html

 

روش دانلود mp3 از يوتيوب به اين شكل است كه ابتدا بايد ويديو مورد نظرتان را به mp3 تبديل كرده و بعد آن را دانلود كنيد . براي اين كار ابتدا بايد وارد سايت يوتيوب شده و در بخش سرچ ويديو خود را جستجو كنيد . سپس در نوار آدرس سايت قبل از كلمه  ، دو حرف ss را وارد كرده و اينتر را بزنيد . در صفحه بعد روي گزينه download video in browser كليك كرده و فرمت mp3 را براي ويديو خود انتخاب نماييد و سپس آن را دانلود كنيد . 

براي تبديل آنلاين ويديوهاي يوتيوب به mp3 نيز مي توانيد از سايت هاي معتبري مثل ytmp3.cc و www.vidtomp3.com استفاده نماييد . 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۲۶:۱۸

همان طور كه مي دانيد قسمت سرچ ويندوز 10 تغييرات قابل توجهي داشته است . از مهم ترين قابليت هاي اضافه شده به اين بخش قابليت كورتانا مي باشد كه يك جستجوي پيشرفته با قابليت صوتي است و در آن كاربر مي تواند بدون تايپ كردن و تنها با يك ميكروفن به جستجو بپردازد . با توجه به اين تغييرات در بخش جستجو در ويندوز 10 اين پست را به اين موضوع اختصاص داده ام . 

چگونه در ويندوز 10 سرچ كنيم ؟ براي فعال كردن بخش كورتانا يا جستجوي صوتي روي قسمت سرچ ويندوز در پايين صفحه كليك كنيد . بر روي آيكون سه خط در بالا سمت چپ صفحه كليك كرده و گزينه cortana را انتخاب كنيد . در پنجره باز شده همه گزينه ها را به حالت On در آوريد . حال عبارت Hey Cortana را صدا كنيد و بعد از واكنش دادن كورتانا دستور خود را به كورتانا اعلام كنيد تا سرچ انجام شود . 

روش بعدي نيز مثل ساير نسخه هاي ويندوز سرچ كردن با تايپ است . براي اين كار بايد در پايين سمت چپ صفحه روي كادر Type here search كليك كرده و متن مورد جستجو خود را وارد نماييد . 

براي سرچ عكس در ويندوز 10 نيز بايد وارد بخش سرچ ويندوز 10 شده و در كادر باز شده عبارت photo را وارد كنيد . سپس فرمت عكسي كه مي خواهيد سرچ كنيد را وراد كرده و جستجو كنيد .  براي اطلاعات بيشتر در اين خصوص سايت مشاوره تلفني هيواتك را ببينيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/574/آموزش-جستجو-در-ويندوز-10.html

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ]