تور آنتالیا
دریافت ویزای تایوان
خدمات وی اف اس
قیمت تور کانادا
تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
rozrang
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ramin
تاريخ: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۲:۵۵

اگر قصد داريد براي ديليت اكانت اسكايپ اقدام كنيد خوب است بدانيد كه روش مستقيمي براي انجام اين كار وجود ندارد اما شما مي توانيد اطلاعات شخصي خود را ويرايش كرده و نام و شماره موبايلتان را تغيير دهيد تا ديگر اكانت شما قابل شناسايي نباشد. براي اين كار به لينك ديليت اكانت اسكايپ مراجعه كرده و وارد حساب كاربري خود شويد. سپس از قسمت بالاي صفحه بر روي فلش موجود در كنار نام كاربري خود كليك كرده و گزينه My Account را انتخاب نماييد. اكنون از ستون سمت چپ صفحه چپ بر روي Edit profile كليك كنيد . در صفحه بعد با انتخاب مجدد  Edit profile مي توانيد اطلاعات خود را ويرايش كنيد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر و اطلاع از نحوه حذف اكانت اسكايپ به وبسايت سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/866/آموزش-حذف-اكانت-اسكايپ-Delete-Skype-Account.html

 


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۲:۳۵

ماكسيم يك سرويس سفارش آنلاين مي باشد كه جديدا كار خود را در ايران آغاز نموده است. اين شركت بين المللي روسي با رائه خدمات گسترده در شهرهاي مختلف ايران قصد رقابت با اپليكيشن هاي مشابه ايراني را دارد. شما مي توانيد از طريق بازار و سيب اپ براي دانلود ماكسيم اقدام نماييد. پس از نصب ماكسيم مي توانيد مكان مبدا و مقصد خود را روي نقشه مشخص كرده و پس از اطلاع از هزينه سفر درخواست تاكسي خود را به صورت اينترنتي ثبت نماييد. اين برنامه پس از يافتن راننده مشخصات وي و مدل و پلاك ماشين را به شما نمايش خواهد داد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/864/آموزش-كار-با-اپليكيشن-ماكسيم.html

 


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۲:۱۵

اگر از كاربران اپليكيشن اسنپ چت باشيد احتمالا براي شما اتفاق افتاده كه بخواهيد براي بلاك كردن در اسنپ چت اقدام كنيد. شما مي توانيد با ورود به صفحه چت فرد مورد نظر سه خط بالاي صفحه را انتخاب كرده و Block را بزنيد. با اين كار فرد مورد نظر شما ديگر نمي تواند برايتان پيامي ارسال نمايد. شما مي توانيد در صورت تمايل پس از مدتي وي را آنبلاك كنيد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و اطلاع از نحوه آنبلاك كردن در اسنپ چت به وبسايت رفع مشكل تلفني كامپيوتر مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/862/آموزش-بلاك-و-آنبلاك-كردن-افراد-در-اسنپ-چت.html

 


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۱:۴۷

معمولا كاربران در زمان دانلود و نصب درايور گرافيك نياز به تشخيص مدل كارت گرافيك سيستم خود دارند. شما مي توانيد از طريق روش هاي مختلفي مدل قيق كارت گرافيكتان را پيدا كنيد. براي مثال مي توانيد بر روي Computer راست كليك كرده و Manage را انتخاب نماييد. سپس در اين صفحه از قسمت System Tools  گزينه Device Manager  را انتخاب كرده و بر روي Display adapters كليك كنيد. در اين قسمت شما مي توانيد مدل دقيق كارت گرافيك خود را مشاهده كنيد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص تشخيص مقدار حافظه كارت گرافيك به وبسايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/860/آموزش-تشخيص-مدل-و-مقدار-حافظه-كارت-گرافيك.html

 


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۱:۱۶

شما مي توانيد براي رفع مشكل قفل شدن كيبورد لپ تاپ از روش هاي مختلفي استفاده كنيد. پيشنهاد مي كنيم در ابتدا تنظيمات كيبورد لپ تاپ را بررسي نماييد. براي اين كار وارد كنترل پنل شده و Ease of Access را انتخاب كنيد. سپس بر روي گزينه Change how your keyboard works كليك كرده و در پنجره نمايش داده شده Turn on Filter Keys را در صورت فعال بودن، غير فعال كرده و تنظيمات را ذخيره كنيد. اگر با اين كار مشكل شما برطرف نشد پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت تلفن رفع مشكلات كامپيوتري مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/858/رفع-مشكل-كار-نكردن-كيبورد-لپ-تاپ.html


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۳۰:۳۹

اگر در طول روز زياد از گوشي موبايل خود استفاده مي كنيد احتمالا با مشكل كمبود شارژ باتري روبرو مي شويد. اگر گوشي اندرويدي شما در بالاي صفحه ميزان دقيق شارژ باتري را نمايش نمي دهد مي توانيد با فعال نمودن قابليت نمايش درصد باتري هميشه از ميزان دقيق شارژ خود مطلع باشيد. براي اين كار به Settings  گوشي خود مراجعه كرده و گزينه  Battery را انتخاب كنيد. در ادامه Battery percentage  را فعال كنيد تا درصد باتري در بالاي صفحه براي شما نمايش داده شود. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و دانلود برنامه نمايش درصد باتري به وبسايت رفع تلفني مشكلات كامپيوتر مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/857/آموزش-نمايش-درصد-باتري-در-اندرويد.html

 


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۳۰:۲۳

همانطور كه مي دانيد رزومه كاري تاثير زيادي در انتخاب شما براي شغل دلخواهتان دارد. شما مي توانيد با ساخت رزومه كاري مناسب شانس خود را براي رسيدن سمت دلخواتان افزايش دهيد. براي اين كار مي توانيد از نرم افزار ورد استفاده كنيد. اين برنامه را باز كرده و از تب فايل new را انتخاب كنيد. سپس از ميان گزينه هاي مختلف Resumes and Cover Letters را انتخاب كنيد تا Template آماده اين برنامه برايتان نمايش داده شوند. يكي از فرم ها را به دلخواه انتخاب كرده و دانلود را بزنيد. پس از باز شدن فرم اطلاعات خود را در آن وارد كرده و تنظيمات را ذخيره كنيد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و آشنايي با چند رزومه ساز آنلاين به وبسايت مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/856/آموزش-ساخت-رزومه-كاري.html


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۲۹:۵۸

تپ‌سي يك سامانه هوشمند درخواست تاكسي مي باشد كه در شهر هاي مختلف ايران سرويس هاي خود را ارائه داده است. شما با دانلود و نصب تپسي مي توانيد از هزينه سفر به هر نقطه از شهر خود با خبر شده و در صورت تمايل درخواست دريافت تاكسي را ارسال كنيد. براي استفاده از خدمات اين برنامه آن را اجرا كرده و شماره  موبايل خود را وارد كنيد. پس از تاييد Location گوشي را روشن كنيد تا بر روي نقشه مكان فعلي شما مشخص شود. اكنون مي توانيد مبدا و مقصد خود را مشخص كرده و پس از اطلاع از هزينه سفر، درخواست سرويس كلاسيك را انتخاب كنيد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص نحوه كار با تپسي به وبسايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/848/آموزش-كار-با-تپسي.html


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۰:۵۲

آپ يكي از محبوب ترين برنامه هاي طراحي شده در زمينه امور مالي و بانكي مي باشد كه با نصب آن مي توانيد از خدماتي مانند خريد شارژ ، خريد اينترنت، دريافت موجودي ، انتقال وجه به صورت كارت به كارت و ... بهره مند شويد. براي كارت به كارت با آپ كافي است برنامه را باز كرده و بر روي گزينه كارت به كارت تپ كنيد. سپس كارت مبدا ، مقصد و مبلغ را وارد كنيد و در قسمت بعد نيز اطلاعات ديگري مانند رمز دوم كارت ،  CVV2 و تاريخ انقضا را تايپ كنيد. اگر اطلاعاتتان را درست وارد كرده باشيد سريعا عمليات كارت به كارت انجام مي شود. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص سقف مبلغ كارت به كارت با آپ به وبسايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/851/آموزش-انتقال-وجه-و-كارت-به-كارت-آپ.html

 


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ramin
تاريخ: ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۰:۱۶

واتس اپ بيزينس اپليكيشني است كه توسط شركت WhatsApp Inc براي صاحبان كسب و كار طراحي شده است. اين برنامه شباهت زيادي به پيامرسان واتساپ داشته و تمامي امكانات ارسال و دريافت پيام و رد و بدل كردن محتواي تصويري را در اختيار كاربران قرار مي دهد. اما اين برنامه جديد از امكانات ديگري نيز برخوردار مي باشد براي مثال انجام خودكار برخي فعاليت ها ، پاسخگويي و دسته بندي پيام ها و ساير امكانات اينچنيني كه تعامل با مشتري را براي صاحبان كسب و كار آسان مي كند. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و اطلاع از نحوه ساخت اكانت واتس اپ بيزينس به وبسايت مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/853/آشنايي-با-واتس-اپ-بيزينس-Whats-App-Business.html

 


موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ]